neet61
Massive Warrior
- Lid geworden
- 18 jan 2012
- Berichten
- 20.173
- Waarderingsscore
- 16.779
- Lengte
- 1m73
- Massa
- 80kg
- Vetpercentage
- 16%
Wacht even.... is dat van de Achelse Kluis?Achel [BE]
vlak langs Valkenswaard

Wacht even.... is dat van de Achelse Kluis?Achel [BE]
vlak langs Valkenswaard
WandelafstandWacht even.... is dat van de Achelse Kluis?![]()
Wanneer was die tuin meeting?Wandelafstand![]()
Na de crisis kan hier de bbq wel eens aan gaanWanneer was die tuin meeting?![]()
Ik zat maar te stoken hoor. Ik heb toch te veel schroom om tussen jou en die buffe mannen die hier meestal posten, in te gaan staanNa de crisis kan hier de bbq wel eens aan gaaneind zomer mss
Zou ik me niet teveel van aantrekken. Tgaat vooral om wat plezier te hebben en samen wat te liften en eten etc vermoed ikIk zat maar te stoken hoor. Ik heb toch te veel schroom om tussen jou en die buffe mannen die hier meestal posten, in te gaan staan![]()
Maakt toch niet veel uit, we zijn allemaal smal vanbinnenIk zat maar te stoken hoor. Ik heb toch te veel schroom om tussen jou en die buffe mannen die hier meestal posten, in te gaan staan![]()
FixedMaakt toch niet veel uit, we zijn allemaal smal zonder AAS![]()
DBB meetAls iemand van de meelezers eens zin heeft in het weekend hier mee te trainen, stuur dan maar een p.m.
Zal wel buiten zijn vanwege de regels, dus dingen zoals farmers, sled-pulls, dumbell en kettlebelwerk
Ook beginners welkom.
Ik ga stoppen met de blast, goed trainen lukt toch niet en het is wel weer mooi geweest.
Nu examenweken (dus ook nog wat minder trainen) dus het moment om te cruisen
zou het voor mijn schouder nut hebben 125mg deca in de cruise te houden
bv: 125test e, 125deca ew?
@Shadow Project , jij had het laatst deca tijden cruise als ik het goed herinner, aanrader of...
Thnx, gelukkig goed verdeeld met genoeg dagen om te leren, met een beetje inzet zijn die studiepunten binnenDBB meet
Succes met de examens vriend!
Succes man. Het is toch niet simpel met werk, een jong gezin en die hobby van je erbijThnx, gelukkig goed verdeeld met genoeg dagen om te leren, met een beetje inzet zijn die studiepunten binnen, slaap er wel ellendig van, buizen=Stopzetting bij ons, ondanks dat ik dat niet snel zie gebeuren, toch wel wat stressen.
Zou het gewoon doen. Zou t zelf ook zo weer doenIk ga stoppen met de blast, goed trainen lukt toch niet en het is wel weer mooi geweest.
Nu examenweken (dus ook nog wat minder trainen) dus het moment om te cruisen
zou het voor mijn schouder nut hebben 125mg deca in de cruise te houden
bv: 125test e, 125deca ew?
@Shadow Project , jij had het laatst deca tijden cruise als ik het goed herinner, aanrader of...