- Lid sinds
- 28 nov 2014
- Berichten
- 4.624
- Waardering
- 4.939
- Lengte
- 1m83
- Massa
- 89kg
- Vetpercentage
- 14%
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Jij hebt redelijk wat kennis hierover hee. Met high bar voel ik dat de bar stabiel rust, zonder pijn, voel Ik mij ook zelfzeker, voor de korte tijd dat ik squat (minder dan een jaar) kan ik er naar mijn mening leuke gewichten mee verzetten en is er een redelijke constante progressieve lijn (mede doordat een getrainde powerlifter mij gerichte tips geeft over mijn uitvoering die eerst gewoon belabberd was) is het voor mij überhaupt wel de moeite low-bar aan proberen te leren En hier energie in te steken?High bar squats zijn gewoon goed. Low Bar is vooral interessant als je zoveel mogelijk gewicht wilt squaten, omdat je zwaartepunt optimaler is doordat de stang meer naar 'achteren' ligt.
Ik zou als ik jouw verhaal zo lees gewoon high bar squaten, er is totaal geen reden om voor low bar te kiezen. Vooral als high bar squats beter voelen zou ik die gewoon doen. Zelf heb ik ook pas de switch gemaakt toen ik ging powerliften, daarvoor heb ik mijn gehele quads/benen met high bar sqauts gebouwd.Jij hebt redelijk wat kennis hierover hee. Met high bar voel ik dat de bar stabiel rust, zonder pijn, voel Ik mij ook zelfzeker, voor de korte tijd dat ik squat (minder dan een jaar) kan ik er naar mijn mening leuke gewichten mee verzetten en is er een redelijke constante progressieve lijn (mede doordat een getrainde powerlifter mij gerichte tips geeft over mijn uitvoering die eerst gewoon belabberd was) is het voor mij überhaupt wel de moeite low-bar aan proberen te leren En hier energie in te steken?
Tnx voor de raadIk zou als ik jouw verhaal zo lees gewoon high bar squaten, er is totaal geen reden om voor low bar te kiezen. Vooral als high bar squats beter voelen zou ik die gewoon doen. Zelf heb ik ook pas de switch gemaakt toen ik ging powerliften, daarvoor heb ik mijn gehele quads/benen met high bar sqauts gebouwd.



Ik hoop op een lekker feel-good kuurtje zonder plofkop

Ja al enkele keren. Vorige ervaringen waren redelijk weinig bijwerkingen, maar ook geen explosieve krachttoename zoals met tren ofzo,
Ik vind een mix ook wel leukerLow bar SQ is geen SQ!
Gram test is wel leuk. Maar toch... ik heb toch liever een mix van producten.
mja, afspraken met het vrouwtje 
Dus eigenlijk geef je wel voorkeur aan tren toevoegen aan je blast dan 1g Test knalle ?Ja al enkele keren. Vorige ervaringen waren redelijk weinig bijwerkingen, maar ook geen explosieve krachttoename zoals met tren ofzo,
Home Made pizza
Kip, mager gehakt, ui, wortel, paprika
![]()
Kcal vandaag: iets minder dan 3200
Tren geeft een mooiere look vind ik + minder makkelijk vet aanzetten tijdens een bulk. Als ik tren mentaal beter aan zou kunnen en het was niet zo ongezond zou ik zeker tren kiezenDus eigenlijk geef je wel voorkeur aan tren toevoegen aan je blast dan 1g Test knalle ?
1g Test staat op mijn lijstje vandaar. Maar als ik beter tren erbij kan knalle in minder Mgs voor beter resultaat. Haal ik het misschien wel uit mijn hoofd. Want ik kan tren verdragen met 0 sides.

Gewoon simpel bloem, zout, droge gist beetje suiker en lauw water+ wat groene kruiden door het deeg

160kg per kant is al behoorlijk.Ik heb hetzelfde op sommige momenten, ene dag minder dan de andere.
Zo heb ik ook eens maar 1 kant kunnen racken en woeps, 8 schijven die eraf vallen. Eerst rechts, dan links ;-;
Meh, ez barbell curls.
