- Lid sinds
- 20 mrt 2011
- Berichten
- 11.963
- Waardering
- 3.662
- Massa
- 100kg
dan moet je niet doen alsof ik dat gezegd of geïnsinueerd heb. Is intellectueel oneerlijk.Boeit niet of je dat je gezegd hebt, het is namelijk wel de praktijk.
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
dan moet je niet doen alsof ik dat gezegd of geïnsinueerd heb. Is intellectueel oneerlijk.Boeit niet of je dat je gezegd hebt, het is namelijk wel de praktijk.
Het zou me niet verbazen als er kwade moslims werken die dat wel zo doen.Als dit de gewoonte is, het beschikbaar maken van de tegenstanders, dan denk ik niet dat de gemeente zegt: goh, wat zouden wij toch graag een moskee in onze gemeente hebben... laten we de namen publiceren, zoals we trouwens altijd doen, zodat men de tegenstanders kan afdreigen." Houdt weinig steek.
dan moet je niet doen alsof ik dat gezegd of geïnsinueerd heb. Is intellectueel oneerlijk.

Nogmaals, ik zie je enkel dergelijke dingen posten.

nee hoor ,ik vind Hakim Ziyech samen met Memphis Depay de beste voetballer van Nederland , Sinan Can de beste journalist en programmamaker en kijk zeer graag naar De Nieuwe maan met Fidan Ekiz ,
verder vind ik Denzel Washington de beste acteur ,Mohammed Ali de grootste sporter en een Libanees adoptiekindje genaamd Marcus Lemonis is mijn all time favoriet (zowel als mens en als zakenman)
zijn toch niet bepaald mensen die aan de Germaanse eisen voldoen
p.s het ging me meer om dit stukje tekst onder het filmpje :
Muslim Refugees are the greatest ingrates the world has ever known.
I was working in Switzerland when they took in Muslim Refugees during the Serbian-Croatian War.
Never has a single group gone so far out of their way to bully & spit on their gracious hosts like the Muslims did!
dit lijken wel universele kenmerken van een Moslimgemeenschap waar ook ter wereld
Dat is nou net je probleem. Kijk eens naar de bron van deze informatie....wie zoekt die vindt. Jij gaat deze racistische sites en tweetaccounts gaan bekijken en volgen en dan krijg je een bevestiging van je verwrongen beeld.
Dat is nou net je probleem. Kijk eens naar de bron van deze informatie....wie zoekt die vindt. Jij gaat deze racistische sites en tweetaccounts gaan bekijken en volgen en dan krijg je een bevestiging van je verwrongen beeld.
hier hebben we in Nederland een woord voor , namelijk dedain ,stuitende arrogantie wat je hier ten toon spreid ,ik had nog een heel klein sympathie voor jou in andere topicsAd hominem aanval, bij gebrek aan argumenten; Ik had niks anders verwacht.hier hebben we in Nederland een woord voor , namelijk dedain ,stuitende arrogantie wat je hier ten toon spreid ,ik had nog een heel klein sympathie voor jou in andere topics
maar jij bent echt een gefrustreerd niemendalletje zonder al teveel intelligentie en vooral een gebrek aan sociale vaardigheden en al die problemen en tegenslagen die je ervaart in je
dagelijks leven is keiharde karma niets meer en niets minder
Ik sta open voor alles en iedereen.Ik sta zelf ook niet open voor het homo-huwelijk, en ben ook geen moslim.
Dat recht heb je. Mag ik vragen waarom je tegen het homo-huwelijk bent?Er wordt net gedaan alsof de homo-haat door de moslims veroorzaakt wordt.
Genoeg christenen en niet gelovigen die het afkeuren.
Ik sta zelf ook niet open voor het homo-huwelijk, en ben ook geen moslim.
Hij bedoelt gewoon dat hij niet zelf met een man wil trouwen.Dat recht heb je. Mag ik vragen waarom je tegen het homo-huwelijk bent?
