Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Je spiegel hangt precies op de verkeerde plek.

Ik vind hem precies goed hangen eigenlijk.
Haha

Tja je weet maar nooit. De nieuwsgierigheid wint.

Tja wat is lelijk, zijn allemaal subjective begrippen, een man met zelfvertrouwen is aantrekkelijk ongeacht hoe hij er bij loopt.
Zieke rug![]()
Latspread aan t oefenen, tips zijn altijd welkom jwz11
Ik zal mijn lat spread ook even gooien is de eerste keer dat ik die pose doe![]()
Latspread aan t oefenen, tips zijn altijd welkom jwz11
Klopt latts zijn echt nog shit bij mij heb je zeker gelijk in dat word een focuspuntje als ik ga bouwenJe teres major is goed ontwikkeld maar je lats zijn pretty much non existent, dus er is momenteel nog weinig om te “spreaden”.
Je hebt verdorie gewoon een kerstboom! En wat een schouders... Mooi!
10/10 would eat assLaatste decent gympic voor de lockdown, kan straks weer tot treuren terug cutten om dit weer te krijgen. Al weet ik niet of direct cutten als de gyms open zijn wel slim is aangezien ik aardig wat massa verloren ben.
![]()
Als in het meest gunstige geval de gyms weer half mei/begin juni open gaan ben je toch al zowat te laat voor de zomer. Gewoon op onderhoud met genoeg AAS@wovano hoe héb jij dat vorige keer aangepakt toen gyms weer open gingen? Ik weet nog hetzelfde en voeding is prima maar ben wel wat massa verloren en vet aangekomen. Dacht zelf aan recompen maar wil er van de zomer ook wel beetje decent bij lopen.
Myprotein
