- Lid sinds
- 27 aug 2004
- Berichten
- 20.779
- Waardering
- 761
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
meestal 1 x om de 2 weken , dan zijn het ook maximaal 6 flesjes jupiler
voor dat ik deed sporten elke week 2x en dan gewoon ladder zat .
Deze vakantie heb ik weer behoorlijk verzaakt.
Mocht ook wel weer eens eigenlijk, nu 1 keer in de maand ofzo <_<
meestal 1 x om de 2 weken , dan zijn het ook maximaal 6 flesjes jupiler
voor dat ik deed sporten elke week 2x en dan gewoon ladder zat .
komop man zuipe verdomme 
Nu sinds kort niet meer (op dringende aanmaning van vriendin), maar vroeger zeer veel. Heb nooit gemerkt dat het de spiergroei tegenhoud, zolang het maar je normale voeding niet in de weg staat en zolang je maar normaal kan trainen natuurlijk.
Denk dat dat met de meeste drugs wel zo is. Als je maar zorgt dat je tijdens/na je gebruik normaal kan eten zal het weinig doen. De drug zelf is misschien een beetje katabool, het slechte eten tijdens/erna veel meer.
Dat is echter een probleem met de meeste 'wat hardere drugs'. Ik heb totaal geen honger meer tijdens, en erna moet ik er al helemaal niet aan denken.
