MuscleMeat

eerste kuur test & tren Log

  • Topic Starter Topic Starter
  • #141
verkeerd geprikt

okee jongens omdat ik erachter was gekomen dat ik te weinig zette (1,5ml ipv 2 ml test) heb ik vandaag een beetje test van me andere gear derbij gezet..ik zat dus ongeveer op 375mg test elke week! nu dus iets meer als een halve milliliter van een andere gear derbij gezet 125mg heb ik uitgerekend maar deze prikte ik dus niet goed kwam bloed mee met aspireren. ik eruit getrokken en gear weggegooit omdat ik d8 dat je die bloed niet mee kon spuiten..later las ik dus dat dit wel kon..zonde, maargoed zit nu dus pas op 500mg elke week dus laatste 6 weken hoop ik nog ff te kunnen knallen

ik haalde die 375 uit norma breekflacons. der is mij verteld in een ander topic dat er 2ml uit hoort te komen omdat 1ml 250mg is. dit was bij mij dus maar 1,5ml en daar snap ik vrij weinig van maar goed.

nu hopen dat ik snel beter word kan ik weer beter gaan eten en harder trainen
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #142
trainingsschema

heb toch me trainingsschema maar weer aangepast.

maandag borst , biceps
dinsdag benen , buik
woensdag rug, trapezius, triceps
donderdag rust
vrijdag schouders, biceps
zaterdag buik , benen licht , triceps
zondag rust
 
Laatst bewerkt:
  • Topic Starter Topic Starter
  • #143
update

Ben weer opgeknapt en ga vanaf morgen weer knallen. helaas wel een beetje afgevallen maar ben wel droger geworden...

had het in me vorige post over emotionele toestanden met de tren en begin het nu echt te merken. facktap stemmingswisselingen en ben blij dat ik nog maar 3x hoef te zetten. Mooie droge massa gepakt maar denk niet dat ik tren nog ga zetten in een volgende kuur..

zal volgende week me progressie even posten met afmetingen van biceps etc. over 5 weken volgen voor en na pics
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #144
update

ben nu acht weken aan het kuren weer 90kg maar ik ga niet meer zo erg op de weegschaal af maar op de spiegel zie zeker nog progressie word
droger en gespierder ben dus echt schone massa aant pakken en dat was precies wat ik wou..zoals ik al eerder zij ga ik tot 12 weken kuren dus heb nog 4 weken te gaan en omdat ik het idee heb dat er weinig nog word gekeken mn log zal ik om elke week ff een progressie post posten met aan het einde before en na pics
 
Laatst bewerkt:
er word wel gevolgd hoor, maak je niet druk :p
progressie pics zouden leuk zijn :p
 
Topic wordt wel gevolgd, wordt alleen niet gereageerd. Is alleen maar mooi in een kuurlog. Houdt het mooi schoon en leest makkelijk door. Keep up the good work en ben benieuwd naar je fotos. Ga begin volgende maand ook beginnen. Kan niet wachten als ik al die logjes hier zo lees:D
 
Gewoon door gaan met loggen gast, wordt zeker wel gewaardeerd ;). Before- after (en een paar weken after) pics zijn erg handig :D
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #148
okee mooi om te horen:D d8 al hij word niet zoveel meer gelezen ...

maargoed, ik ga nu dus met een nieuw meisje (vrouw eigenlijk want ze is 11 jaar ouder als ik) en ben echt bang dat ik me libido ga verliezen door de tren als ik stop. nou ben ik telaat met iets derbij zetten voor sneller herstel zeker?

nog 4 spuiten te gaan...
 
hahaha, grappig dat je er ook net een van 33 te pakken hebt. op die leeftijd zijn het om de een of andere reden echt "coïtus beeeeeeesten".
 
willen nog snel een kind op de wereld zetten voordat het te laat is :D:roflol:

nee alle gekheid op een stokje, als je echt bang bent koop je toch gewoon wat kamagra/cialis/viagra? :p problem solved
 
In je beginpost van januari was je 20 en nu ben je 22, is snel gegaan. Wist niet dat het effect van tren zo gruwelijk was. Ja, je leest natuurlijk wel verhalen dat het sterk spul is, maar in 2 maanden 2 jaar ouder worden, DAT zijn nog eens resultaten!
 
In je beginpost van januari was je 20 en nu ben je 22, is snel gegaan. Wist niet dat het effect van tren zo gruwelijk was. Ja, je leest natuurlijk wel verhalen dat het sterk spul is, maar in 2 maanden 2 jaar ouder worden, DAT zijn nog eens resultaten!

:roflol:
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #154
heb toen der tijd idd ff 2 jaar der bij gedaan hahaha maar ben net 20...
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #155
update:

heerlijk vorige week gekickboxt en nu een dikke ontsteking in me scheen:D 2e x pech in me kuur. nu dus aan de antibiotica en eventueel ziekenhuis opname als de kuur niet aanslaat.. loop op krukken door de gym en ben dus ****t

en als klap op de vuurpijl is me libido nu ook naar de klote aan het gaan mischien dat dit komt omdat ik er al bang voor was maargoed is dit normaal aan het einde van je kuur?

nu dus viagra geregeld
 
Laatst bewerkt:
  • Topic Starter Topic Starter
  • #156
update:

toch nog een beetje gegroeid weegschaal geeft nu 91 kilo aan..mn libido is weer normaal heb nu alleen last van pukkels op me rug en schouders.
laatste tren zit er nu in nu nog 2x 500mg test zetten en dan zit de kuur der weer op..

straks 3 maandjes off en dan in augustus weer een kuurtje der tegenaan:D
dan laten we de tren eruit en gaan we voor 500 test 300 deca en 40mg diana
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #157
update:

laatste spuit zit erin 7 a 8 kilo aangekomen. had meer verwacht aangezien ik dit al in week 6 was aangekomen maar ben daarna weinig tot niks meer gegroeit. over een week ga ik nakuren en zal ik even een foto plaatsen..

nou hoop ik dat ik max 2 kilo kwijtraak maar dat gaan we zien..in iedergeval in juli augustus weer beginnen.
 
Wel genoeg gegeten? 8 kilo is opzich best netjes, vooral als je ook lichter in vet bent gegaan... Dan heb je wel meer massa aangezet he!

Nog veel las van acne? Neem je er nog iets tegen?
 
update:

laatste spuit zit erin 7 a 8 kilo aangekomen. had meer verwacht aangezien ik dit al in week 6 was aangekomen maar ben daarna weinig tot niks meer gegroeit. over een week ga ik nakuren en zal ik even een foto plaatsen..

nou hoop ik dat ik max 2 kilo kwijtraak maar dat gaan we zien..in iedergeval in juli augustus weer beginnen.

Voor dat je wilt beginnen beter bloed laten testen. Juli weer beginnen is wel snel hoor. Je hele kuur heeft 16 weken geduurd? Beter dan toch minimaal 16 weken niks doen.
 
Tog een net resultaat. Fotos?
 
Terug
Naar boven