Toen die crisis in Calais nog volop aan de gang was viel het op dat het zo goed als allemaal n*gers waren. Ben geen expert, maar volgens mij zijn Syriërs blank.
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Toen die crisis in Calais nog volop aan de gang was viel het op dat het zo goed als allemaal n*gers waren. Ben geen expert, maar volgens mij zijn Syriërs blank.

checkWilt u pleegouder van een vluchteling worden? Pleegzorg Vlaanderen wil u helpen

trueWat een baas die Merkel. Enige die uit haar smoel krijgt wat de andere politici niet durven.

Ben weer aan het doordrammen en in een slecht humeur![]()
Geloof het soms niet hoe weinig nuance er op dit forum is.
M'n post ging enkel om de uitspraak van De Wever. Een oorlogsvluchteling die om te beginnen z'n land achterlaat omdat zijn gezin in gevaar is, is imo geen economisch vluchteling omdat hij niet in het eerste land wil blijven dat hij tegenkomt. Hoe zou je zelf zijn, wetende dat die landen zoals Turkije al veel te veel vluchtelingen opvangen én dat Syrië niet binnen de eerste maanden weer veilig zal zijn? Als je een beetje logisch denkt, trek je inderdaad verder naar landen waar je niet met 30 man tegelijk onder een zeiltje moet kamperen als de winter er aan zit te komen. Duitsland is het meest logisch met Merkel haar aanpak. Bartje daarentegen speelt gewoon het spel waar hij goed in is en altijd mee op de proppen komt.
Tuurlijk zitten daar ook anderen tussen die van de situatie willen profiteren, zoals die jonge mannen uit Bagdad. Wanneer dat echter publiek wordt gemaakt is de eerste reactie 'zie je wel, allemaal profiteurs!', terwijl het tegelijk ook toont dat er effectief wel controle is, maar dat doet er dan al lang niet meer toe.
Echte pussies momenteel in de regering die wat de kat uit de boom kijken ook al hebben ze zoals eerder in het topic gezegd niets te willen. Die vluchtelingen moéten opgevangen worden en niet enkel door Duitsland. Oh nee, aanzuigeffect! Huil, ween, snotter!
Krijg bovendien braakneigingen van sites zoals geenstijl en dergelijke die werkelijk alles gebruiken om vreemdelingen in een slecht daglicht te plaatsen. "Vluchtelingen weigeren voedsel wegens niet halal", Aylan is verdronken omdat vader nieuwe tanden wou, Toeterende Turken in Amsterdam... Ranzige shit die niet verder komt dan cafépraat imo, maar laat ook maar. Ben weer aan het doordrammen en in een slecht humeur
check![]()
IS heeft naar eigen zeggen al "duizenden jihadisten" Europa binnengesmokkeld. De strijders mengden zich 'anoniem' tussen de duizenden onschuldige vluchtelingen die naar West-Europese landen trokken. Een smokkelaar die in dienst van de extremisten werkt, stelt dat de operatie die nog altijd volop aan de gang is, "een compleet succes is."
Hij sprak met de Amerikaanse website Buzzfeed en waarschuwde glimlachend als volgt: "Wacht maar." IS stuurt haar strijders langs de slecht bewaakte Turkse grens richting onze contreien. Intussen heeft de extremistische moslimgroepering al 4.000 strijders "gevechtsklaar" in Europa gestationeerd, beweert de spilfiguur die anoniem wilde blijven. De strijders zijn uit op revanche voor de luchtaanvallen die uitgevoerd worden onder leiding van de Amerikanen. "Als ze ons aanvallen, dan slaan we terug."
De beweringen van de IS-smokkelaar worden bevestigd door twee mensensmokkelaars die actief zijn in Turkije. Ze helpen op hun beurt IS-strijders de grens over om "Europa te infiltreren onder het mom van asielzoekers." "Sommige van de strijders willen gewoon hun familie gaan bezoeken in Europa. Anderen vertrekken om klaar te zijn voor de strijd."
De IS-smokkelaar die vanuit Syrië opereert en een voormalig lid is van de Syrische veiligheidsdiensten zegt verder dat IS barst van ambitie. "Het is onze droom om het kalifaat uit te breiden over de ganse wereld en dat zal ook gebeuren. Sommige dingen mag ik van hogerhand vertellen en andere zaken niet maar dat het ons streven is om het kalifaat dat we in Syrië gesticht hebben uit te breiden over de ganse wereld mag ik wel kwijt."
Verder mag hij naar eigen zeggen ook vertellen dat de aanvallen in het Westen niet gericht zullen zijn tegen burgers maar tegen de overheden. Hoe dat precies allemaal in zijn werk zal gaan, weet hij ook niet in detail. Zijn gesprek met Buzzfeed volgt amper een paar dagen nadat een woordvoerder van IS, moslims in het westen opgeroepen heeft om terreuraanvallen uit te voeren. Abu Mohammed al-Adnani zei tot zijn geloofsgenoten dat ze elke kans tot bloedvergieten moeten grijpen. Hij prees ook de recente terreurdaden in Australië, Frankrijk en ons land. "We herhalen onze oproep naar alle moslims in Europa, om kruisvaarders in het Westen te treffen in hun thuislanden."
Intussen voert Turkije de strijd tegen de mensensmokkelaars op. "De illegale immigratie is een belangrijk issue en Turkije voert de strijd tegen de mensensmokkel op", aldus de ambtenaar. "De beste manier om het probleem aan te pakken is een internationale actie in Syrië zelf. Daar moet het probleem opgelost worden." Op de vraag of hij weet heeft van de actieve smokkel van IS-strijders antwoordt hij negatief. "We hebben in de mate van het mogelijke, de strengste maatregelen getroffen tegen de activiteiten van IS. We hebben geen weet van het actief smokkelen van IS-strijders in boten met vluchtelingen", besluit de man die anoniem wilde blijven.

eten, moeten,... in een democratie moet niets als de meerderheid het niet wil, er vanuit gaande dat we daar daadwerkelijk in zouden leven. Doe een referendum, wil de meerderheid al die vluchtelingen opvangen leg ik me er wel bij neer.
Zoek keer op wat een parlementaire democrate betekent. Democratie staat niet gelijk aan een referendum.

Ja en dat werkt wel met zo'n wereldvreemde elite. En ik spreek vanuit een ideaalbeeld als je goed leest. Er zijn trouwens al in meer parlementaire democratieën volksraadplegingen geweest over verschillende onderwerpen.
Snap verder de bedoeling van je post niet.
De meesten zijn ook gevlucht naburige landen. Wat een onzin kraam je toch uit
---------- Toegevoegd om 09:13 ---------- De post hierboven werd geplaatst om 09:12 ----------
Punt van mn post is, tis niet omdat er geen referendums zijn, dat de beslissingen van onze regering ondemocratissch is.
hij kraamt geen bullshit uit,tis de waarheid, in de rijke verenigde emiratische landen komen ze niet binnen , hun visumwet is superstreng daar,daarom proberen ze het niet eens,ze weten dat ze er niet binnengeraken.Europa is momenteel DE trekpleister voor hun ,europa wordt aanzien als het paradijs waar je alles gratis krijgt en niks hoeft te doen ...
het is hoog tijd dat die kutregeringen actie ondernemen , de grenzen moeten terug dicht gezet worden,het leger inschakelen overal ,creert ook weer een hoop jobs in ene weg .
Het volk blijft dit maar allemaal slikken ,maar hoelang nog?
eigen volk wordt achteruitgeduwd voor hun , help eerst het eigen volk eens . Er zijn mensen die al jaren dakloos,vooral alleenstaande moeders met kinderen dan ook nog, zijn en hoopvol wachten op de goedkeuring om een sociale woning te krijgen en nu wordt die hoop helemaal teniet gedaan want die vluchtelingen krijgen voorrang .
De regering hier had geen geld om de arm mensen hier te helpen maar nu ineens halen ze 80 miljoen euro tevoorschijn om de syriers te helpen ??
Als de VN het wil ,kan het opeens , wat een ne hoop bullshit allemaal .
Van mij mag de IS eens een goei aanval op de regering en hun leiders plegen,DAN gaan hun ogen mss eens open ...
