MuscleMeat

excel opent mij

X.

Freaky Bodybuilder
Elite Member
Foto Contest
15 jaar lid
Lid sinds
26 jan 2009
Berichten
5.504
Waardering
591
Verkeerde topictitel: het moet zijn excel opent mijn bestand niet.

Ik ben bezig geweest met het bewerken van data in excel, zo ben ik nu al een aantal dagen bezig. Gisteren had ik het gewoon weer netjes opgeslagen. Nu vanmorgen wil ik het bestand open en potverdomme zeg! :mad: Hij geeft een foutmelding: Fouten bij HTML import. In de volgende gebieden hebben zich tijdens het laden problemen voorgedaan:
En dan staat er in een klein wit vak 2x: Ontbrekend bestand: ...ar\Desktop\survey_results4_bestanden\sheet1.htm

Het is gewoon een XLS bestand.

Google search wijst niks uit.

Weet iemand hoe ik alsnog bij mijn data kan? Spuit11 of een ander computer genie? Als ik er niet bij mijn data kan dan gaat er uren werk verloren. Ik heb gelukkig dan wel in meerdere fasen opgeslagen, maar voor de laatste stap heb ik vrij veel werk verricht. De excel versie die ik heb is geloof ik excel 2000 als het uitmaakt. In spss en kladblok kan ik de data niet openen want dan zie ik gewoon een paar vage codes ipv. de data zoals het hoort.
 
Ik heb zelf nooit echt iets in Excel gedaan, maar dit doet mij denken aan een extern (htm) bestand wat in je document wordt geladen, echter deze ontbreekt (zoals aangegeven). Weet je zeker dat het bestand sheet1.htm aanwezig is op de juiste locatie?
 
Je zegt dat het een .xls bestand is maar in de foutmelding staat .htm?
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #4
Ik heb zelf nooit echt iets in Excel gedaan, maar dit doet mij denken aan een extern (htm) bestand wat in je document wordt geladen, echter deze ontbreekt (zoals aangegeven). Weet je zeker dat het bestand sheet1.htm aanwezig is op de juiste locatie?



Je zegt dat het een .xls bestand is maar in de foutmelding staat .htm?

Bedankt voor de reacties.

Maar het is al opgelost :D

En ik weet al wat de oorzaak was:

Voor de autofilter functie worden bepaalde iconen apart geladen vanuit een htm bestand kennelijk. Deze werd op mijn bureaublad opgeslagen en ik dacht dat het troep was dus heb het naar de prullenbak gedaan. Ik kwam het nu pas voor het eerst tegen omdat ik hem per ongeluk heb opgeslagen terwijl de autofilter nog aan stond.

Ik heb het net weer uit de prullenbak teruggezet en nu doet hij het! Gelukkig heb ik hem niet helemaal verwijderd :o
 
Terug
Naar boven