- Lid sinds
- 25 sep 2007
- Berichten
- 10.770
- Waardering
- 1.528
- Lengte
- 1m86
- Massa
- 96kg
- Vetpercentage
- 15%
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
robp is 100% weerwolf, waarom zou ie op mij stemmen![]()
Ik weet ook echt niet hoe dat begonnen is, maar het speelt al zo lang dat ik er helemaal aan gewend ben geraakt.
Ik heb het idee dat hij een homofiele relatie met wij wilt aangaan..
en wil je dat ook of denk je van: nee laat maar zitten?
Als jimbooo de hoofdweerwolf was was jij denk sws al ed gebeten is het niet?
en wil je dat ook of denk je van: nee laat maar zitten?
Als jimbooo de hoofdweerwolf was was jij denk sws al ed gebeten is het niet?
Als Jimbooo de wolf is zou hij waarschijnlijk niet op Rob gaan nee. Te duidelijk hint en bovendien zie ik die twee ook niet zo snel samenspelen.Probeer je jimbooo nu te redden? natuurlijk zou jimbooo niet op rob gaan, dat zou wel de duidelijkste hint naar jimbooo zijn dan. Ze zitten gewoon in tzelfde team en jimbooo is de opperwolf en rob het nederige hulpje.
Als Jimbooo de wolf is zou hij waarschijnlijk niet op Rob gaan nee. Te duidelijk hint en bovendien zie ik die twee ook niet zo snel samenspelen.
Maar waarom Jimbooo? Alleen omdat ze even lang zijn?
Ik heb helemaal niks tegen rob p, mensen zeggen dat alleen omdat wij de afgelopen 3 potjes in het tegenovergestelde team zaten en ik hem er steeds uit probeerde te werken (wat in alle 3 potjes ook klopte)
komt ie wel achter vannacht of dat klopt als ik hem met mijn opperlul verkrachtlaat je het over je kant gaan dat ie zei dat je een kleine Johnson had?
Zitten Rob en jimbooo ons niet te trollen om ons vervolgens tegen elkaar op te stoken?
laat je het over je kant gaan dat ie zei dat je een kleine Johnson had?
Even terug zitten lezen (best leuk trouwens) en in de Z1000 game zaten jullie in hetzelfde kamp en stemde je toch op hem.Ik heb helemaal niks tegen rob p, mensen zeggen dat alleen omdat wij de afgelopen 3 potjes in het tegenovergestelde team zaten en ik hem er steeds uit probeerde te werken (wat in alle 3 potjes ook klopte)
Zitten Rob en jimbooo ons niet te trollen om ons vervolgens tegen elkaar op te stoken?
