- Lid sinds
- 13 apr 2003
- Berichten
- 13.658
- Waardering
- 228
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
juist.
Keep pushing herkuul, ain't nothing to it but to do it!
Don't let Arnold down!



Gewoon oefenen met losse gewichten en wat lager beginnen. Evenwicht komt vanzelf wel![]()



Volgens mij pas jij vaak je trainingen aan toch. Probeer er anders eens wat meer structuur in aan te brengen en hou dat een aantal weken/maanden vol.
mischien moet ik er is wat meer structuur in brengen, aan een vast schema kan ik me niet houden, zou ook niet goed weten waar beginnen wat voor me werkt en wat niet.
Denk dat het ook tijd word dat ik is terug wat cardio ga toevoegen voel me vermoeid laatste tijd.
Waarom kan jij je niet aan een vast schema houden? Wat is daar zo moeilijk aan?
Groet Franco

LOL! nu je het zegt

Het ging voor geen meter gisteren, precies dat ik overal kleine kwaaltjes en spierpijn had, kon me ook niet motiveren, ben toch even daar geweest en heb paar oefeningen proberen af te werken.
mischien moet ik er is wat meer structuur in brengen, aan een vast schema kan ik me niet houden, zou ook niet goed weten waar beginnen wat voor me werkt en wat niet.
Denk dat het ook tijd word dat ik is terug wat cardio ga toevoegen voel me vermoeid laatste tijd.
gewoon schematje maken voor 6 weken doe ik ook en het helpt mij super!
Dan weet je precies wat je moet gaan doen en kan je je doelen bepalen!
Dan maak je toch zelf een schema. Je weet ondertussen wel welke oefeningen goed voor je werken. Zo stel je per spiergroep 3 oefeningen op. En zorg dat je de compounds erin houdt.
Ik snap een aantal dingen niet:
Waarom doe je continue 10 herhalingen (probeer eens pyramide 10.8.6)
Je doet nu eigenlijk de eerste 2 sets veel te licht, of de laatste 2 (het is maar hoe je het bekijkt)
Je gooit alles door elkaar, doe eens gewoon een split en niet zeggen dat je je daaraan niet kan houden! (of is je geheugen zo slecht?)
Naar mijn mening kan je na ruim 2,5 jaar trainen (nog afgezien van je kuurtjes) veel zwaarder in gewicht met alles! En ja ik geloof dat je een mega ecto was toen je begon, maar dat was ik ook en mijn stats (naturel) waren na 1,5 jaar al beter dan de jouwe.
Ik denk dat als je het anders (beter) aanpakt je fysiek 10x sneller verbeterd!

ik train al jaren 1 maandfb - 1 maand massa - 1 maand supersetten , is erg afwisselend

vrijdag: dag 3
opwarming
2 minuten roeien
tricep press down machine
25kg x10 x2
27.5 x10 x2
30 x10
32.5 x10
35 x10
one arm kick back behind neck
6kg x10
7 x10
8 x10
9 x10
10 x10
lat pulley, breede stang
55 x8
62.5 x8
70 x8
77.5 x8
85 x8
one arm row db
24kg x10
28 x10
32 x10
28 x10
trainingtijd 40 minuten
ging niet vandaag, niet tevreden over men training.
morgen nog trainen
dan weekje rust pakken denk, grts![]()


