- Lid sinds
- 8 apr 2016
- Berichten
- 6.377
- Waardering
- 7.960
- Lengte
- 1m79
- Massa
- 104kg
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.

Welkom boi
Maar de mensen die m'n normale log lezen weten gelukkig dat ik afgelopen maanden netjes 4-5x per week heb getraind.Beetje confronterend aangezien m'n front echt nergens op lijkt
chest van zijkant is prima maar front zie je niet veel
Ah well, net 2 tellen geleden genomen zo plat als een dubbeltje vs begin cut.Wuuut
Robot time
Thanks kop.
Thanks mede noordeling






Thanks
Zoiets. Afgelopen donderdag hele dag lopen zweten in een tent op een festival, teruglopend in de kou met m'n tshirt heeft me niet goed gedaan.
zyzz zou gewoon lekker wat coke pakken en chillen.Zand in zijn vagina denk ik want zyzz zou wel gewoon gaan trainen![]()
Thanks big marv, resultaten tot nu toe zijn prima.Beterschap en succes kerel!
Ben benieuwd hoe je cut gaat verlopen..



Vgm ben ik er echt verslaafd man aan. Elke dag heb ik er zo veel zin in, voel me ook gewoon beter als ik het gedronken heb. Misschien zit er stiekem een beetje g door heen

