- Lid sinds
- 16 mei 2006
- Berichten
- 23.682
- Waardering
- 21.437
Klopt. Knokt gewoon door met een gebroken hand, jukbeen en enkele ribben. Groot incasseringsvermogen en kan goed met emoties omgaan in de ring. Heel aardige kerel, zijn vrouw idem.
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Klopt. Knokt gewoon door met een gebroken hand, jukbeen en enkele ribben. Groot incasseringsvermogen en kan goed met emoties omgaan in de ring. Heel aardige kerel, zijn vrouw idem.
Welke organisator laat een onervaren autodidact toe in de ring, en welke tegenstander gaat dat accepteren. Wat is de kans op blessures door een onervaren iemand die uit paniek de meest vreemde combinaties gaat maken (zwaaien) en de regels niet naleeft omdat die niet geleerd zijn.en ervaring wilt opdoen in de wedstrijd ring ipv in de training ring zal het alleen heel lang duren voordat ie het een ronde volhoudt.
Hoe vroeg beginnen de meeste vechtsporters die uiteindelijk een hoog niveau halen nationaal/internationaal met trainen/vechten?
Hoe vroeg beginnen de meeste vechtsporters die uiteindelijk een hoog niveau halen nationaal/internationaal met trainen/vechten?
Hangt van de discipline af. Als je alleen boksen, alleen worstelen, alleen karate doet- is dat korter dan wanneer je alledrie zou combineren voor mma. Natuurlijk heb je inmiddels mma scholen en lessen, en worden die ook steeds beter in NL maar voorheen moest je toch gevorderd zijn in meerdere disciplines. Meestal zie je wel dat iemand is begonnen met worstelen bijvoorbeeld en later is gaan boksen o.i.d.Hoe vroeg beginnen de meeste vechtsporters die uiteindelijk een hoog niveau halen nationaal/internationaal met trainen/vechten?
Je bent nog jong en hebt een sportieve achtergrond. Met enige inzet en hard werk kun je wel meedraaien in zo´n toernooi. Maar wat weerhoudt je een club te kiezen en je aan te sluiten. Je hebt maar zoveel slagen die je kan incasseren totdat de neurologische toll te groot is. Dan kun je mijnsinziens er best zoveel mogelijk uithalen door je goed te laten ondersteunen en te omringen met ander talent.
Ernesto 16 kickboksen, Peter Aerts 14 boksen, Ramon Dekkers pakweg 12/13, Rob Kaman 16, Alistair 15 vechtsport.Volgens mij zat toppers die als tiener zijn gestart. Bonjasky was pas 18 geloof ik, Groenhart ook een late tiener, evenals Bas Rutten. En natuurlijk Ngannou. Joop Kasteel 27? Stond de sport nog wel in de kinderschoenen natuurlijk.
Denk dat de voorsprong die je opbouwt voor je 13e te verwaarlozen is. Je kon vroeger vast wel wat gasten op school die aan vechtsport deden maar je never nooit bang voor hoefde te zijn.
Nee of een hele kleine kans, ik zelf doe aan kickboks, meestal worden wedstrijden onderling met de clubs gemaakt..hallo, ik ben 17 jaar en heb al heel mijn leven voetbal gedaan. als voetballer heb ik altijd al een passie gehad voor gevecht sport ik wou het altijd al zelf doen maar heb me zelf nog nooit ingeschreven voor een club. nu tijdens corona heb ik niet stil gestaan en ben ik op me zelf beginnen trainen is er een mogelijkheid om een amateur wedstrijd te vechten voor nieuwelingen zonder in een club te zitten?
