Misaa
Advanced Bodybuilder
- Lid sinds
- 23 nov 2019
- Berichten
- 1.355
- Waardering
- 1.350
- Lengte
- 1m87
- Massa
- 96kg
- Vetpercentage
- 15%
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
En de eerste poepluier al kunnen gaan verschonen? Altijd een leuk moment wanneer je net voor het eerst vader bent geworden en het kleine hummeltje kijkt je aan van: got'cha 😂!

We zijn weer thuis, ze maken het goed.
Dit is mijn hulkje
![]()
![]()
Mooie baby! Die genen zal ze vast van de moeder hebben gekregenWe zijn weer thuis, ze maken het goed.
Dit is mijn hulkje
![]()
![]()

Verdomme, wat lief.
Word hier bijna emotioneel van die foto's, zal de aromatisering wel zijn.![]()

vd zomer er lekker op uit trekken, maxicosi mee, overal mee naar toe nemen, die kleintjes slapen nog veel
je krijgt veel kortingsbonnen overal![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Heb het wel vaker gedaan voor kickboks trainingen. Sloeg altijd dat kut touw tegen mijn benen aan, dat is geen pretje. Je wordt er wel goed moe van en je voelt het aardig in de kuiten.
Nee, want ik heb het rimtegevoel en mobiliteit van een koe, maar in m'n basketbalperiode had ik wel baat bij kunnen hebben. Box jumps lijkt me ook goed, maar zo'n hekel aan .
Jep. Lang geleden, tijdens thai-box trainingen. Is best slopend.

Yes, maar niet genoeg. Je gaat er beter van hardlopen, wordt explosiever met springen en het is sowieso goede cardio.
