Fitness Seller

Kleine boost nodig

Jannes023

Novice
Lid sinds
26 jan 2026
Berichten
3
Waardering
0
Lengte
1m78
Massa
88kg
Goedenavond iedereen,

Ik ben 33 jaar, 178, 88kg vetpercentage onbekend maar heb een klein laagje.
Ik train nu al een goede 12 jaar met ups & downs.

In het verleden heb ik 1x een Winstrol en 1x een Dianabol kuur gedaan. Hier heb ik gigantisch veel bijwerkingen van gehad en wil dit ook niet meer. Ojaa het was oraal en jaa ik weet het het is minder goed dan prikken bespaar me preken alsjeblieft😅🤣.

Wat is het wat ik nu wil:
Ik wil in combinatie met een eetschema een (kleine) krachtboost hebben en wat sneller vet verliezen.
Nou hevig wat research gedaan er staat alleen nergens een termijn voor het gebruik in combinatie met de bijwerking. Ik wil niet na 8 weken kaal zijn of gigantisch veel acne hebben.

Zou iemand mij kunnen helpen met een lekkere boost waarin ik weinig bijwerkingen heb maar toch een extra pomp en wat extra kracht krijg? En heb een hele grote voorkeur voor oraal, niet omdat ik bang ben voor naalden maar omdat het makkelijker voor mij is.

alvast bedankt!
 
Je wil vet verliezen en kracht winnen, met weinig bijwerkingen, bij voorkeur oraal, terwijl je al slechte ervaringen hebt met orals. Dat bestaat simpelweg niet. Vetverlies en spiergroei zijn tegengestelde processen dus kies er 1.

Orale anabolen zijn sowieso kut en gaat niemand je hier adviseren. Ze zijn levertoxisch, slechte lipiden, veel acne en haaruitval en weinig duurzame winst.

Als je een kleine boost wil met minimale bijwerkingen blijf je van orals af en fix je eerst je voeding, training en herstel.
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #5
@Seth_fit lekkere boost en voorkeur voor oraal
😎
Ik vraag om advies… ik ben totaal niet ervaren verder met wat er mogelijk is en allemaal te krijgen is. Elke site schrijft wat anders.

Ik geef aan waar mijn voorkeuren liggen en wat ik wil. Erg jammer dat er dan zo over gegrapt wordt.

De crash na de Winstrol die wil ik niet meer want heb gewoon echt mezelf een half jaar lang naar de gym moeten slepen en was totaal niet blij… dit wil vermijden dat als ik er mee stop niet 60% verlies en weer half depressief word.
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #6
Je wil vet verliezen en kracht winnen, met weinig bijwerkingen, bij voorkeur oraal, terwijl je al slechte ervaringen hebt met orals. Dat bestaat simpelweg niet. Vetverlies en spiergroei zijn tegengestelde processen dus kies er 1.

Orale anabolen zijn sowieso kut en gaat niemand je hier adviseren. Ze zijn levertoxisch, slechte lipiden, veel acne en haaruitval en weinig duurzame winst.

Als je een kleine boost wil met minimale bijwerkingen blijf je van orals af en fix je eerst je voeding, training en herstel.
Bedankt voor je reactie en helder verhaal over de orals.

Betreffende eten, trainen en rust zit dat goed.
Probeer minimaal elke nacht 8 uur rust te hebben, feit wil dat ik niet veel langer dan dat kan slapen. Ik word uit mezelf na 8 uur al wakker en kom niet meer in slaap.
Eetschema en train heb ik en die zijn gemaakt door een deskundige.
Trainschema: bovenlichaam / onderlichaam / rust / bovenlichaam / onderlichaam / rust / rust.

Eetschema:
2055 Kcal
55 gram vet
175 gram eiwit
215 gram koolhydraten.

Wat ik eerder al zei is spuiten niet uitgesloten. De ervaringen die ik heb met spuiten ( mensen die ik om me heen zie ) die worden allemaal gigantisch groot, richting wedstrijd niveau groot. Hier liggen mijn doelen niet. Hetgene wat ik wil is een boost de goede richting op naar “atletisch” gespierd.

En nogmaals ben me aan het oriënteren en ga geen ondoordachte dingen doen of lukraak een kuur nemen. Misschien na wat adviezen en discussies doe ik het niet of op een hele lage dosis.
 
Terug
Naar boven