Fitness Seller

Leanders vooruitgang

Nou.. leuk om te weten.

Ik dacht dat hier al een "leanders" op het forum zat :P
 
Dacht ik ook ja.
 
Waarom niet pas een topic starten als je foto's hebt.....?
 
goeie traps, maar post een been / rug foto erbij ofzo
 
goede progressie, kan zeker wat worden!
 
Goede prorgressie!
 
Goede vooruitgang!

Met de juiste voeding (veel eten) en een degelijk trainingsschema kan je de komende tijd nog veel meer winst maken, indien je dedicated bent.
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #13
Goede vooruitgang!

Met de juiste voeding (veel eten) en een degelijk trainingsschema kan je de komende tijd nog veel meer winst maken, indien je dedicated bent.

Ik eet echt uber veel, zelfs toen ik dun was al, alleen ik kwam echt niks aan! In het laatste jaar heb ik 10kg met moeite erbij gekregen, en ik ben zeker dedicated!
(alleen ik zal altijd blijven zuipen met feesten :P)
 
Laatst bewerkt:
DUmbells gebruiken tijdens trainen van je borst, kan helpen. Maar ik zou me als ik jou was niet te druk maken om 'je ene borstspier'.
 
Onee toch, weer iemand die denkt dat ie "uber"veel eet en toch niet veel aankomt.. zucht..

Zou je is willen posten wat je op een gemiddelde dag eet?
Alvast bedankt.

Ik vind wel dat je er nu heeel veeel beter uitziet dan eerst, netjes man!
 
****ing bruut gewoon! Ik zeg blijven gaan en jij wordt echt huge!
 
Welke oefeningen doe je voor je traps en borst?
 
en wat is uber veel eten? eet maar eens een zakje cashews plus 500 gram kwark elke avond weg plus 12 boterhammen met kipfilet en flinke lading tonijn/kip/ brinta havermout. Wedden dat je aankomt
 
of ga heel de dag bij mcdonalds zitten.
 
Goede vooruitgang ja!
 
Terug
Naar boven