- Lid sinds
- 30 okt 2006
- Berichten
- 13.939
- Waardering
- 1.154
- Lengte
- 1m71
- Massa
- 83kg
- Vetpercentage
- 15%
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Front squat vind ik dus echt een k*t oefening, ik had altijd problemen met het vast houden van de barbell dus ik doe die oefening al heel lang niet meer.
Front squat vind ik dus echt een k*t oefening, ik had altijd problemen met het vast houden van de barbell dus ik doe die oefening al heel lang niet meer.
Altijd weer hilarisch hoe hard mensen met een zwakke core onmiddelijk door de mand vallen, waarna het een k#toefening is omdat de stang pijn doet en dat soort kul. Zaken als positioneren van de baar en juiste grip vergt misschien enige oefening, maar dat Kun je gewoon leren. Net als de andere mannenoefeningen

Niet uit je nek lullen met foutieve aannames en vooroordelen. Ga jij eerst maar eens een tijdje goed Zercher Squaten. Dan praten we verder![]()

Front squat vind ik dus echt een k*t oefening, ik had altijd problemen met het vast houden van de barbell dus ik doe die oefening al heel lang niet meer.
Mooie FSQ en SQ man!
ATG, Full of parallel? (volgens mij par tot below par had ik eens gelezen, correct?)
---------- Toegevoegd om 22:00 ---------- De post hierboven werd geplaatst om 22:00 ----------
Leer de oefening te waarderen en je zult ervan houden, trust me.
Goed getrained, die frontsquat vind ik nog steeds erg knap


Same here. Front Squats zijn ruk. Het ligt niet lekker en als je pech heb snijd het je strottenhoofd af zodat je geen lucht meer krijgt. Om quads alsnog te kunnen pakken doe ik liever Zercher Squats. Werkt net zo goed voor quads en core als het niet beter is.

Frontsquats separate the man from the boys.
Altijd weer hilarisch hoe hard mensen met een zwakke core onmiddelijk door de mand vallen, waarna het een k#toefening is omdat de stang pijn doet en dat soort kul. Zaken als positioneren van de baar en juiste grip vergt misschien enige oefening, maar dat Kun je gewoon leren. Net als de andere mannenoefeningen.
Jij wilde je fronts toch naar een hoger niveau tillen sanca. Wat is je huidige pr eigenlijk? Al iets van een doel in gedachten?


Niet uit je nek lullen met foutieve aannames en vooroordelen. Ga jij eerst maar eens een tijdje goed Zercher Squaten. Dan praten we verder![]()
!!!Ik snap het probleem van iedereen niet dat het zogezegd hun strottenhoofd afsnijdt? Als je zoals het hoort de stang op de voorkant van je delts laat rusten raakt het amper je keel aan? Ik heb nog nooit last gehad dat de stang mijn keel toeknijpt.
De front squat is een super oefening. Ik vind dat niemand hem zomaar moet schrappen uit zijn oefeningenlijst omdat het 'k*t aanvoelt'.
trouwens sanca, draag je je werkschoenen met de verhoogde hiel ook tijdens front squats? Dan zou het toch normaal makkelijker moeten zijn om de druk van je tenen weg te houden?


Hihi, is me gezanik toch nog ergens goed voor is geweest.
Respect voor je doorzettingsvermogen!![]()

ik kom van 58 kg, ik heb geen moeite om licht te blijvenWow, hoe flikken jullie het zo lightweight te blijven?!?!
Mooie training Sanca, focking nette 200kg zonder belt, zekers platform je zwakste kant van de Deadlift!

Ik vraag me af wie hier het moeilijkste mee gaat hebbenDat lukt u wel kerel!
Stefan en ik hadden afgesproken om bij de start van het nieuwe seizoen allebei +-110kg te wegen![]()
Afvallen is wel gemakkelijker dan bijkomen, maar stef moet 20 zeker afvallen en jij 10 erbij 
Hihi, is me gezanik toch nog ergens goed voor is geweest.
Respect voor je doorzettingsvermogen!![]()

Ben het 100% met je eens, geen gezeik gewoon Front Squaten. Me Deadlift is er gigantisch erop vooruit gegaan en ik heb gewoon veel en veel meer plezier in me benentrainingen. Eerst me k*tste oefening nu toch wel in de top 3.![]()

ik kom van 58 kg, ik heb geen moeite om licht te blijven
Ik vraag me af wie hier het moeilijkste mee gaat hebbenAfvallen is wel gemakkelijker dan bijkomen, maar stef moet 20 zeker afvallen en jij 10 erbij
Ben benieuwd naar beiden!
Good luck!


