MuscleMeat

Sticky Melanotan Topic

huh? je zou toch echt langer moeten kunnen doen met 1 flesje of anders doe ik het zelf niet goed, kan ook maar ben momenteel echt super bruin dus ik veronderstel van wel.

Ik gebruik een insulinespuit met 100 units en ik voel het tot het 5de streepje en kom daar nooit boven, dit doe ik 3 weken en dan ga ik voor de eerste keer 15 minuten onder de zonnebank, eerste keer ga ik 3 keer per week onder de zonnebank omdat dit een beter effect heeft en daarna gewoon onderhouden met 1 keer per week of 2 weken.

Als je elke dag 3 uur in de zon ga zitten wat denk je zelf dat er gaat gebeuren? Een n*ger zal zelfs verbranden als hij 3 uur in de zon gaat zitten, wat ga jij met je spook witte huid 3 uur in de zon zitten. Denk je dat de melanotan je daar gaat tegen beschermen?

Melanotan maakt gewoon de stof aan in je lichaam, wat normaal je lichaam vanzelf zou doen als je in de zon zit en het moet je huid herstellen en versterken tegen de volgende keer dat je in de zon gaat. Bij mensen met een hoger huidtype zal het lichaam hier meer van aanmaken waardoor sneller en bruiner worden. Bij onze huidtypes (1 of mensen met ros haar) duurt dit veel langer en worden er veel minder van die stof aangemaakt, waardoor wij dus verbranden, melanotan helpt hier dus bij door er meer aan te maken.

Doe gewoon rustig aan als je een witte huid hebt en bouw het gewoon op. Als je verbrandt moet je huid toch elke keer opnieuw herstellen. En het is ook nog eens super vervelend om met een verbrande huid kleren te dragen of te gaan slapen.

---------- Post toegevoegd 5 June 2013 om 23:21 ----------



Dont worry ze gaan weg als je stopt met het gebruik van melanotan

Dude, 3 uur in de zon in NL kan wel in de tuin ofzo hoor, miss op het strand niet maar ik weet zeker dat een n*ger het wel ff volhoud lol
 
Kan dit wel beamen eigenlijk.
Heb huidtype 2, en in een verloop van 4 weken heb ik op gebouwd van 0,1mg tot nu 0,3mg, ben van men hele leven nog niet zo bruin geweest. En men eerste vial van 10mg is zelfs nog niet op!
Wel veel last van moedervlekjes die bijkomen :(

Ik ben ook aan het opbouwen. Ik heb de eerste 2 dagen 0,2mg gedaan, en ik ga nu 3 dagen naar 0,3mg en zo rustig aan verder. Mij lijkt 0,5mg meer dan genoeg. Zo doe ik ook lang met m'n voorraad.

Is er een aanwijsbare reden waarom men 1mg gebruikt? Werkt dit beter of sneller?
Wie heeft ervaringen?
 
Ik ben ook aan het opbouwen. Ik heb de eerste 2 dagen 0,2mg gedaan, en ik ga nu 3 dagen naar 0,3mg en zo rustig aan verder. Mij lijkt 0,5mg meer dan genoeg. Zo doe ik ook lang met m'n voorraad.

Is er een aanwijsbare reden waarom men 1mg gebruikt? Werkt dit beter of sneller?
Wie heeft ervaringen?

Alleen maar meer risico op rare bijwerkingen als je het mij vraagt. Laat ons niet vergeten dat we hier nog altijd te maken hebben met een research chem ;) En dat nog bijlange na niet alles bekend is over die product
 
Yasmine ben jij geen turk?
 
Denk dat DBB een van de enige plaatsen is waar de mensen zo'n hoge dosissen zetten...
 
Ik zit gewoon lekker in de zon zonder mela!

Maar wordt dan ook voor geen ene fl**ker bruin, oh yeah!
 
De nieuwe vial gisteren gestart, geen problemen, geen misselijkheid.. Alleen smorgens wel met kokhalzen, maar dat is het ook (+ zure maag) maar dat heb ik altijd
 

Hhahaha, waarom denk je dat ik Turk ben? Ik post hier duizend keer per dag, en in topics waar gereld wordt over allochtonen verwijs ik tienduizend keer naar mijn log waar ik met mijn super witte arische kop te zien ben.
 
Vandaag heb ik trouwens maar 0.5 gezet. Maar zat maar vanaf 17u00 in de zon. Toch al een beetje rood. Elke dag 10 min langer in de zon.
 
misschien toch ook maar is overwegen, die results van pantofl ofzo zijn wel sick
 
Je hebt gewoon een rare naam hier op het board ;)

Is de naam van mijn dochtertje. Staat trouwens ook ik mijn log. Maar goed, dat interesseert niemand geen reet. :(

Ik had dat niet goed doorgedacht want de meesten hier snappen het niet goed. had beter een andere nick genomen. Kan men dat nog wijzigen trouwens?
 
Is de naam van mijn dochtertje. Staat trouwens ook ik mijn log. Maar goed, dat interesseert niemand geen reet. :(

Ik had dat niet goed doorgedacht want de meesten hier snappen het niet goed. had beter een andere nick genomen. Kan men dat nog wijzigen trouwens?

Volgens mij kan dat alleen als je elite bent.

Mooie naam voor een meisje wel :thumbs:
 
Volgens mij kan dat alleen als je elite bent.

Mooie naam voor een meisje wel :thumbs:

Thanks, vond ik ook. Was wel enorm zoeken. Wou een naam die een beetje overal ter wereld in één of andere gelijkaardige vorm voorkomt. Zoals Sara, Salma,...
Was de zus van mijn vrouw die met deze naam kwam, en dat vonden wij mooi en sindsdien is Yasmine mijn hartedief.
 
pics
 
Terug
Naar boven