Dressed Black
Ripped Bodybuilder
- Lid sinds
- 6 nov 2008
- Berichten
- 4.443
- Waardering
- 34
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Ja, want ik heb het gedaan toch?Niet meer antwoorden sgt, gewoon rapporteren die mannen. Anders gaat je log ook gesloten worden, zoals bij dumba.

Hierbij het 3e verzoek om alleen postitieve reacties te posten in mijn log


Volgens mij is de roeimachine niet echt een compound oefening. Ik vind ook dat je aardig wat reps en setjes doet.
Jij ook een goed weekend

wat een gezeur allemaal weer dat ie het niet gaat halen bla bla bla...
Het is toch juist goed dat ie zichzelf hoge doelen stelt. Als je vervolgens probeert dit doel te halen dan weet je in ieder geval dat je je best gedaan hebt.
Good luck![]()
Ik denk toch niet dat strongman met haat bezig was, de roeimachine is geen compound en de setjes zijn misschien wat veel ja, maar ieder zijn manier van trainen natuurlijk.
IK dacht dat een compound betekende dat je meer dan 1 gewricht gebruikt.
Correct me if I'm wrong.
Compounds spreken meerdere spiergroepen aan, maar je spreekt enkel over een compound als het over vrije gewichten gaat imo.
