phantom1990
Competitive Bodybuilder
- Lid sinds
- 20 aug 2006
- Berichten
- 1.616
- Waardering
- 8
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Ben ik niet helemaal met je eens, ten eerste is het mogelijk om de meeste firewalls te bypassen dmv een speciaal geprepareerde data string.wat kan er gebeuren als ej een router hebt of firewall? nikspoorten moeten eerst openstaan.

Ben ik niet helemaal met je eens, ten eerste is het mogelijk om de meeste firewalls te bypassen dmv een speciaal geprepareerde data string.
Een draadloze router is sowieso super makkelijk te wardriven, WEP en WPA 'encryptie' zijn een lachertje, ook mac-spoofen is niet al te moeilijk.
De meeste mensen denken dat ze veilig zijn, omdat ze een firewall en/of anti-virus software hebben, humor![]()
you forgot to say pleaseKan iemand voor mij zijn hackprogramma uploaden en er een effe een kladblok leesmij derin zettten hoe ik het moet doen!!!!!!!

Kan iemand voor mij zijn hackprogramma uploaden en er een effe een kladblok leesmij derin zettten hoe ik het moet doen!!!!!!!
Kan iemand voor mij zijn hackprogramma uploaden en er een effe een kladblok leesmij derin zettten hoe ik het moet doen!!!!!!!
Zou iemand me kunnen leren hoe ik hotmail hack.Het is namelijk zo dat ik mijn vriendin niet vertrouw en met andere kerels gaat lopen.En zou graag eens willen gaan controleren in haar MSN en emails.Alvast bedankt
.

idd, het ergste vind ik nog dat mensen te lui zijn om zelf dingen op te zoeken, met dezelfde snelheid van het posten van een bericht in een forum kun je het antwoord zelf vinden.

vind ik niet meer dan logisch, m$ is vaak ge0wn3d here's the latest:alles is hack en crackbaar zelfs microsoft is een keer gehackt geweest
gr

je weet niet eens zeker of het verhaal wel waar is, bovendien lijkt het me nou niet echt slim om naar de 5-0 te gaan met informatie die je vergaart hebt dmv inbreken in iemands anders eigendomhallo ik heb een vraagje kan iemand msn hacken?? mijn nichtje zit echt heel erg in d eproblemen volgens mij di eloopt snachts weg en alles en is net 15 jaar ik dnek at ze heeft te maken met loverboys maar d epolitie doet niks tot er bewijs is en enigste bewijs wat ik kan bedenken is misschien op het msn kan iemand me aub helpen ik ben echt radeloos!!!! please help me!!!!
stuur aub een mailtje naar ccr21@live.nl want ik weet niet of ik hier snel terug kom!!! dikke kus please help me!!!!

je weet niet eens zeker of het verhaal wel waar is, bovendien lijkt het me nou niet echt slim om naar de 5-0 te gaan met informatie die je vergaart hebt dmv inbreken in iemands anders eigendom![]()
je weet niet eens zeker of het verhaal wel waar is, bovendien lijkt het me nou niet echt slim om naar de 5-0 te gaan met informatie die je vergaart hebt dmv inbreken in iemands anders eigendom![]()
ik snap het niet sorry,, ja ik denk niet dat ik zoiets verzin, t spijt me maar het is echt van noodzaak anders zeiik zoiets niet!!! maja als jullie mij niet kunnen helpen dan houd t op!! in iedergeval bedankt!!
