Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Volgens die mythe dat het dodelijk schadelijk is.
Kan je Deadlift 2x per week doen ?
Bij benen en bij rug ?

Goed argument. Als ik zou willen beginnen met zwemmen en op 50 meter van mijn deur was een goedkoop zwembad van 10 meter lang en 1 meter diep, zou ik ook daar gaan oefenen.

Ik woon naast een groenteboer en curl met appels (wel jonagold)! **** de gym!Goed argument. Als ik zou willen beginnen met zwemmen en op 50 meter van mijn deur was een goedkoop zwembad van 10 meter lang en 1 meter diep, zou ik ook daar gaan oefenen.
Volgens die mythe dat het dodelijk schadelijk is.
Kan je Deadlift 2x per week doen ?
Bij benen en bij rug ?
Ok, maar ik train eigenlijk op massa niet op kracht dus ga ook nooit op 90% van men maximum doen.Redelijk zwaar voor het herstel van je centraal zenuwstelsel, kan het je niet aanraden (zelf gedaan een tijd).
SLDL/RDL kan imo wel redelijk ver van je max.
Ok thanks brahKan zelfs 3 keer, wel volume heel laag houden en uiteraard ook gewichten naar beneden bijstellen.
Kun je dan niet beter bij Rug normaal deadliften en bij benen stifled legged deadlift ?.
Ja ik weet het stifled legged is voor hamstrings maar onderrug werkt ook mee.
Lijkt mij ook beter passen bij de trainingen.
