Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Heb je die Paypal account al gescoord?
nope moet ik nog uitzoeken

Gewoon naar http://www.paypal.nl/nl op 'rekening openen' klikken, en de stappen volgen.nope moet ik nog uitzoeken
mischien dat ji mij kan helpen?![]()
Yep gelijk doen, je zit immers met werkdagen en in het weekend wordt er niks verwerkt als ik het goed heb, dus zou je langer moeten wachten.hijs klaar maar moet ik nu perse geld overmaken naar mijn paypal account dat vroeg die wel geloof ik
ik moet eerst 2-3 dagen wachten paypal heeft 2 kleine bedragen naar me giro gestuurd ofzo en die moet ik later invoerenYep gelijk doen, je zit immers met werkdagen en in het weekend wordt er niks verwerkt als ik het goed heb, dus zou je langer moeten wachten.

) te gaan worden wat op zich ook niet verkeerd is. Minder vet mag altijd . Was kort na de kuur gestopt met creatine te gebruiken, dus ben als het goed is ook aardig wat vocht verloren met dat grote lijf van me dus met 2,5 kg erbij, minder vet en vocht mag ik niet klagen.
en gebruik ook geen taurine meer. Het hoeft gewoon niet meer.Ik zit in week 3 nu.@bekjam , Hoe lang ben je al bezig? Ik ben nu bijna 5 weken bezig, 1e week was me libido ook sky high maar dat werd daarna snel minder. Heb tot nu toe 5kg gepakt waarvan toch wel de helft vet+vocht is denk ik, krachtgains zijn beter dan massa gains. Denk dat ik mischien nog een keer P-mag ga proberen en daarna is het wel tijd voor Test-e aangezien die Orale kuurtjes toch geen grote zoden aan de dijk zetten heb ik het ide.
Ik merk idd ook dat de sides langzaam opkomen, maar 20 kg op de bench erbij is natuurlijk super, dat heb je goed voor elkaar.Ik zit in me laatse week epi en blij toe. De hele dag lethargie en koppijn. Denk dat me bloeddruk wat aan de hoge kant is. Kracht gains zijn wel flink 20kg erbij op de bench.

Ik zit in week 3 nu.
Ik merk idd ook dat de sides langzaam opkomen, maar 20 kg op de bench erbij is natuurlijk super, dat heb je goed voor elkaar.![]()
Met de vorige kuurtjes epi heb ik alles behouden, overigens heb ik vroeger ook Maca gebruikt, maar heb niet echt het idee dat het wat doet.. bij jou wel?NU nog zien hoeveel we daarvan kunnen behouden. Me pct bestaat uit Drive+Alpha x en 3 gram Macca per dag. Hopelijk is dat voldoende. Heb niet het ide dat ik totale shutdown heb maar merk wel dat me libido aan de lage kant is.
Met de vorige kuurtjes epi heb ik alles behouden, overigens heb ik vroeger ook Maca gebruikt, maar heb niet echt het idee dat het wat doet.. bij jou wel?
Niet echt eigenlijk zover ik me kan herinneren, mss een klein terugslagje maar ik kon nog steeds dezelfde gewichten met hetzelfde aantal reps wegwerken, al dan niet met wat meer moeite.Ook geen terugval in kracht? Of de macca echt iets doet voor je test level weet ik niet, merk wel dat ik wat energieker ben. Ik stop morgen met de epi, heb er dan precies 5 weken op. Zit te kijken wat me volgende kuurtje word voor over een maand of 3. Doel is zoveel mogelijk gains in kracht en massa met zo weinig mogelijk sides, denk dat phera een goede is om nog te proberen en daarna tegen nov/dec aan de test.
Wil zelf ook over een maand of 3 nog even een klein kuurtje nemen, en daarna weer verder cleanbulken.
Ik denk dat ik voor het echte werk ga, maar dat zien we dan wel weer.Ben je er al uit wat het gaat worden? Zoveel keus tegenwoordig.

