Fitness Seller

Nieuws spierbundels zijn zwakker

Weer een jaloerse ecto die op zoek ging naar een mogelijk verband tussen twee zaken (foute manier van onderzoeken).

Dit is echt nonsens. Mensen die gespierder zijn en een betere conditie hebben eten gewoonlijk ook gezonder, krijgen dus meer vitamines, mineralen en andere belangrijke stoffen binnen. Het immuumsysteem komt pas onder druk als er sprake is van overtraining en/of gebruik van bepaalde anabole steroïden.

Sinds ik train ben ik juist veel minder vaak ziek. Laatste keer griep is alweer jaren geleden, verkoudheid idem.
 
het gaat hier toch om verbanden als bijvoorbeeld testosteron dat het imuumsysteem onderdrukt?
 
Krachttraining is zeer zeker wel testeron verhogend het eerste wat mannelijke porno acteurs geadviseerd word als ze net beginnen is te gaan trainen omdat ze het anders niet vol gaan houden.
Ik heb hier wél een onderzoek van gelezen, en laat me je uit je droom helpen: KT verhoogt het testosteron over lange termijn dus niet. Dat is weer één van die vele fabeltjes die niet uit de wereld te helpen zijn.
 
het gaat hier toch om verbanden als bijvoorbeeld testosteron dat het imuumsysteem onderdrukt?
De fout die men maakt is dat zaken met elkaar in verband gebracht worden die niet noodzakelijk causaal verbonden zijn.

Dat een hoog testosterongehalte het immuumsysteem verzwakt wil ik nog wel aannemen, maar dat wil niet zeggen dat mensen die aan BB doen (spierbundels dus) automatisch een zwakker immuumsysteem hebben. Niet iedereen die aan BB doet heeft ook een hoog testosterongehalte.

Daarbij kan men zich de vraag stellen of dat zwakkere immuumsysteem wel zo problematisch is. Wellicht worden deze mensen wat sneller en iets vaker ziek, maar zo bouw je ook weer meer weerstand op.
 
Mannen met spieren zien er meestal goed uit, maar zijn medisch gezien, heel wat zwakker. Een recente studie, gepubliceerd in de New Scientist, toont aan dat ze sneller ziektes oplopen.

Witte bloedcellen
Aan de universiteit van Pittsburgh werden 5.000 mannen tussen de 18 en 49 jaar medisch geanalyseerd. Vooral het immuunsysteem laat te wensen over als de mannen over sterke spierbundels beschikken. De aanmaak van witte bloedcellen ligt gevoelig lager en net die bestrijden infecties. Ook het C-reactief proteïne, dat ziektes weet te bestrijden, werd minder geproduceerd.

Nadelen
Een gespierd lichaam is het ideaal bij heel wat mannen. Zo zouden straffe kerels meer coïtusuele partners hebben en hun maagdelijkheid sneller verliezen. Onderzoeker William Lassek bewijst nu ook dat er ook nadelen zijn. Volgens hem is dat de reden waarom in de loop van de evolutie niet alle jongens een gespierd lichaam hebben gekregen. Eerdere studies toonden al aan dat testosteron knaagt aan het immuunsysteem van mensen. (lvl)
05/06/09 13u05

bron:
http://www.hln.be/hln/nl/33/Fit-Gez...28/2009/06/05/Spierbundels-zijn-zwakker.dhtml

wil even op het dikgedrukte reageren
in onderzoeken met muizen( :o ) is gebleken dat een hoge cholesterolconsumptie zeer goed helpt tegen infecties/voorkomen van infecties. Laat ik(en met mij velen) nou een zeer cholesterolrijk dieet hebben, met daarbij voldoende beweging om de negatieve effecten teniet te doen.
 
Terug
Naar boven