AndroidHealthClinic

Testteam hg en ug

heren, bedankt voor de genomen moeite.
 
dank je wel krielemans en Maus en de geheime tester ...alleen ik vind het jammer dat het stopt....want ik vind dit gewoon zeer interessant.
 
Hartelijk bedankt Maus, Kriel en de secret tester!!!

Respect!!!
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #64
dank je wel krielemans en Maus en de geheime tester ...alleen ik vind het jammer dat het stopt....want ik vind dit gewoon zeer interessant.

Ja jack ik weet het,maar aan al die dingen moet een eind komen.Erg veel rompslomp voor de tester,en het geregel daaromheen.

Het goede is,dat de UG labs er gewoon goed voor staan,zodat we iig aan die kwaliteit niet hoeven te twijfelen.
HG is een ander verhaal,hierin zitten toch de meeste missers.
 
Denk dat we met zen allen nu stuk trotser kunnen zijn op dbb.
we hebben niet alleen een ''tietenhok'' maar we hebben daadwerkelijke test resultaten van gear.

Ik vind het zelf echt een top actie en wil allen die hieraan mee geholpen hebben dan ook bedanken voor hun inzet. Dit is gewoon een enorm waardevolle toevoegingen voor het forum. Het laat niet alleen zien hoe de UG of HG labs het doen maar laat ook het niveau zien van dbb en deze is hiermee dan ook daadwerkelijk goed omhoog gekrikt.

:thumbs:
 
Ja jack ik weet het,maar aan al die dingen moet een eind komen.Erg veel rompslomp voor de tester,en het geregel daaromheen.

Het goede is,dat de UG labs er gewoon goed voor staan,zodat we iig aan die kwaliteit niet hoeven te twijfelen.
HG is een ander verhaal,hierin zitten toch de meeste missers.

ja ergens is dat logisch bij de HG is geld te verdienen met fakes...bij de UG veel minder want dat is een kleinere afzet markt zeg de Benelux en misschien duitsland .Hg is wereldwijd he veel groter afzetgebied dus.
 
Ondanks dat ik hier nooit post (lack of knowledge) volg ik dit deel van het forum maar al te graag. Bedankt voor al jullie moeite die jullie hebben genomen om zo toch een beter inzicht te krijgen in de AS wereld. Thumbs Up :thumbs:

Mvg Tick
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #68
thx
 
Thanks vrienden.
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #70
@override thx gozer
@Tick ook jij bedankt man
@tonnieboy welcome bro
@Thompson

En natuurlijk iedereen die het kon waarderen

Bedankt
 
jullie ook bedankt ;)
 
Bedankt, daar drinken we 1 op (whey shake):klink:
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #73
met vlaamse frietjes en stoofvlees erbij,jummie
 
hmmm frietjes met stoofvlees daar hoort eigenlijk een Leffe bij...
 
haha en met dit weer
leffe christmas bier mmmmmm :D;)


ot : bedankt voor de moeite, het is een zeer goede toevoeging voor dit forum thx
 
Mmmmm... lekker land is het toch. Wanneer komen jullie bij Nederland aan?
Kunnen we zeggen dat al dat lekkers van ons is.;)
 
Ok luitjes,

Het testteam nadert het eind.We zijn ip uitgetest.

Vele suppliers zullen opgelucht zijn,dat hun scam niet aan het licht gekomen is,maar ik denk dat het belangrijkste is dat we een conclussie kunnen trekken omtrent het EEUWIGE gezeik over de UG labs.

Voor mijzelf is dus gebleken dat de poeders die aangeleverd worden,van goede kwaliteit zijn.En er geen afnamen is van kwaliteit door onze vrienden van RAW DEAL.

Ik dank Maus en onze testvriend voor de samenwerking.Vond het erg leuk allemaal.
Er zijn er een aantal onder ons die hun monsters hebben laten testen bij de tester.Van deze raporten heb ik geen kopieen.Kan dus zeggen dat er meer getest is dan wij hebben kunnen plaatsen,maar dit is waarchijnlijk alleen maar commercieel belang voor de aanvrager geweest.
Maar ook zijn er gasten die hun rapporten aan het board geschonken hebben.Voornamelijk gaat mijn dank dan uit aan Mr P. Thanx bro

Ik ben er van overtuigd dat we het goed op orde hebben,zeker op DBB.

Er komen nog een aantal results,dat zal nog wat Norma zijn,en nog 1-2 beloofde tests,van Prodigy (sorry boys for the delay maar er word aan gewerkt,zoals beloofd)

Luitjes bedankt voor de interesses in de raporten,gaf toch weer een extra dimensie.

groetjes



Goed bezig geweest kerel toppie!
 
Terug
Naar boven