- Lid sinds
- 18 jan 2012
- Berichten
- 9.991
- Waardering
- 10.935
Nice! Daar gaan we morgen eens even lekker voor zitten. Hoge kijkcijfers gegarandeerd!

Wel dapper van hem dat hij langskomt om tekst en uitleg te geven.
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.

Iedereen wilde hem wel hebben, dan kan je zelf je podium kiezen en afspraken maken. Op zondag wordt je ook niet meer verrast door de zaterdagkrant.Nice! Daar gaan we morgen eens even lekker voor zitten. Hoge kijkcijfers gegarandeerd!
Wel dapper van hem dat hij langskomt om tekst en uitleg te geven.
Is het al weer tijd voor een nieuw seizoen M of speciale interviews waarin de terroristen temeijers en cheerleaders van het kalifaat hun handen in onschuld kunnen wassen, het allemaal niet zo bedoelden, grote vergissingen gemaakt hebben en nu echt iets van hun leven willen maken?
U weet wel, zoals ze ook al die Yezidi-meisjes het leven hebben laten ontdekken.
Ik snap best dat je ze niet daar kan laten, wat moeten die Koerden daar nu weer mee, maar een enkeltje EBI volstaat.
Kinderen die daar zijn geboren of daarheen zijn meegenomen kan je weinig kwalijk nemen, de rest komt er veel te makkelijk mee weg.Wie gaat dit betalen ?
Van wie is dat geld eigenlijk
Simpel, executeren.Ik snap best dat je ze niet daar kan laten, wat moeten die Koerden daar nu weer mee
Dan zijn ze en we toch niets beter dan IS?
Valt in het niet wat die IS-strijders deden bij onschuldige burgers. Ze lieten zelfs hun kinderen andere kinderen onthoofden.
Ik zeg niet dat je ze zomaar in de maatschappij moet loslaten, ik ben immers niet van D66 of GL.Misschien moet je nog eens die beelden bekijken wat die IS-strijders deden bij onschuldige burgers. Ze lieten zelfs hun kinderen andere kinderen onthoofden.
Allemaal executeren, inclusief de kinderen.
Maar dat gaat natuurlijk wel gebeuren, want zielig.Ik zeg niet dat je ze zomaar in de maatschappij moet loslaten, ik ben immers niet van D66 of GL.
Wonderlijke conclusie.De vorige keer deed de NRC dat met als gevolg de Omtzigt van MH17 werd afgehaald.
Dank, maar dat is teveel eer.
Wat zou hij vangen voor zijn media-optreden?Iedereen wilde hem wel hebben, dan kan je zelf je podium kiezen en afspraken maken.
Dank, maar dat is teveel eer.
Doorklikken vanaf hieronder.
Inderdaad.Nice! Daar gaan we morgen eens even lekker voor zitten. Hoge kijkcijfers gegarandeerd!
Wel dapper van hem dat hij langskomt om tekst en uitleg te geven.
We weten zo ook al dat het verhaal stinkt. Talloze aanwezigen hebben verklaard zich niet te herkennen in het verhaal van Wilmer Heck en Andreas Kouwenhoven. Ontlastende wederhoor is uit het originele artikel weggelaten, brieven die het artikel weerspreken worden niet geplaatst en kritische citaten van aanwezigen worden uit de krant gehouden. NRC heeft de audio van het voorgesprek van Omtzigt in bezit, maar weigert de tape vrij te geven op basis van vooringenomen aannames van Wilmer Heck ("Ook het transcript zal voor sommigen niet genoeg zijn", wtf mogen we dat ff lekker zelf bepalen alsjeblieft dankjewel?) . We hebben alleen drie minuten (van de ±20) die al maanden voordat het NRC-artikel werd gepubliceerd door maker Jeroen van Rijsbergen aan diverse mensen rondgestuurd zijn, en die drie minuten blijken juist zeer ontlastend voor Omtzigt. Geef ons de andere 17, NRC!
Want een week na de contextloze karaktermoord op het enige echte oppositie-Kamerlid van Nederland is er van het artikel helemaal niets overeind gebleven. Zelfs dat gewraakte SMS'je van Omtzigt eigenlijk niet,
blijkt uit context die college-organisator Marieke de Hoon en moderator Hella Hueck gaven.
Iets meer vertrouwen in Huek en De Hoon, de laatste is internationaal recht deskundige en komt regelmatig langs bij Nieuwsuur.En dat allemaal omdat Wilmer "Ik ben absoluut geen MH17-deskundige" Heck de context niet snapt of wil snappen, en liever het Rode Gevaar opklopt. NRC (niet in de zaal) beweert iets wat zonder uitzondering door alle aanwezigen die zich uitspreken wordt weersproken. Voor de liefhebbers van feiten, belangrijke details en context hebben we alles nog eens op een rij gezet na de breek. Als NRC niet rectificeert en de Ombudsman zwijgt, moeten wij het maar doen. Niet omdat we van Omtzigt houden (doen we trouwens wel een beetje). But because what's right is right. En de arrogantie van dat narcistische stink-NRC echt niet te hachelen is.
Spreekbuizen van de staat die linkse ideologieën propaganderen.Die activisten die zich onder dat label een vrijbrief voor leugens geven?
Waar heb je het toch allemaal over. Omtzigt is zelf met een verklaring gekomen waarin hij zijn eigen onzorgvuldigheid zegt te betreuren en dat zijn positie onhoudbaar is geworden. Die Geen Stijl, Bart Nijman drek is vermakelijk en soms zitten ze op het goede spoor maar heb het idee dat het een beetje schoolkrant journalistiek is.Die activisten die zich onder dat label een vrijbrief voor leugens geven?
Iets meer vertrouwen in Huek en De Hoon, de laatste is internationaal recht deskundige en komt regelmatig langs bij Nieuwsuur.
Uitkijken hiermee, de Omtzigt fanclub wordt gerund door @MentatWat is de taak van journalistiek?
Omtzigt heeft door onzorgvuldig te handelen een situatie laten ontstaan waardoor hij zelf genoodzaakt was, in ieder geval toentertijd, voorlopig afstand te nemen. Viel te lezen in zijn eigen verklaring. Die fout van Omtzigt was ook wel heel pijnlijk.
