- Lid sinds
- 4 okt 2006
- Berichten
- 5.897
- Waardering
- 3.543
- Lengte
- 1m80
- Massa
- 100kg
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Misschien wel een goed idee. Want bij 50k stemmen wordt het idee voorgelegd aan de 2e kamer.Misschien eens een petitie starten om kiezersbedrog persoonlijk strafbaar te maken.
Achja, 1 voordeel wel. Maart komt er weer aan dus waarschijnlijk kan er de komende maanden weer een hoop. In de hoop dat Minister "geen actieve herinneringen" weer 4 jaartjes bij kan schrijven.Dat is de farce van democratie.
Democratie werkt trouwens top. Alleen niet voor jou.. of mij.. of elk andere burger.
Elke 4 jaar een stem uitbrengen om vervolgens 4 jaar lang je bek te moeten houden. Allemaal verkiezingsplannen, partijprogramma's en populistische retoriek om ne stem te ontfutselen, welke vervolgens allemaal overboord worden gegooid nadat de stemmen binnen zijn.
f**k jou en je mening, je moet gewoon braaf belasting betalen en je muil houden. Lang leve de democratie.
Omtzigt had al eens zoiets ingediend en werd toen ook weggestemd 🤔Misschien wel een goed idee. Want bij 50k stemmen wordt het idee voorgelegd aan de 2e kamer.
En daar kunnen onze bekwame volksvertegenwoordigers er vervolgens iets mee doen. Zodat ze uiteindelijk zichzelf strafbaar kunnen stellen...
![]()
Gemeenteraadsverkiezingen. Marx Rutte blijft gewoon plakken op het pluche.Achja, 1 voordeel wel. Maart komt er weer aan dus waarschijnlijk kan er de komende maanden weer een hoop. In de hoop dat Minister "geen actieve herinneringen" weer 4 jaartjes bij kan schrijven.
Wat is er dan in maart?Achja, 1 voordeel wel. Maart komt er weer aan dus waarschijnlijk kan er de komende maanden weer een hoop. In de hoop dat Minister "geen actieve herinneringen" weer 4 jaartjes bij kan schrijven.
Coalitie + PvdA / GroenLinks stemmen zulke dingen altijd weg. Is met de meest uiteenlopende moties hetzelfde verhaal. Is ook gelijk de reden waarom die laatste twee partijen zoveel voor het zeggen hebben.Omtzigt had al eens zoiets ingediend en werd toen ook weggestemd 🤔
Ohh dacht dat 2e kamer alweer was

De wens is de vader van de gedachte

"Aan de vruchten herkent men de boom."Vd Staaij kan zijn eruditie goed combineren met originaliteit en improvisatie. Jammer dat ie een gristenhond is.
Buiten de "strategische" stemmers van Forza en Lega lijkt de winst voor de Fratelli toch vooral van de (iirc) linkse 5-Sterren te komen.
