Ik ben het volledig met deze stelling eens.Focus maar op een hond van een Boris Johnson. Daar hebben jullie je handjes al vol genoeg aan volgens mij.
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Ik ben het volledig met deze stelling eens.Focus maar op een hond van een Boris Johnson. Daar hebben jullie je handjes al vol genoeg aan volgens mij.
Waarom hebben 'we' onze handen vol aan Boris Johnson?do tell
die drol is niet eens een politicus meer joh.Dat denk jij. Invloeden reiken verder als je neus lang is. Een adviseur is bijv geen politicus, maar een politicus luistert wel naar zn adviseur🙃 und so weiter.Of je vertelt gewoon waarom we onze handen er vol aan hebben? Jij maakt de claimdie drol is niet eens een politicus meer joh.
Dat denk jij. Invloeden reiken verder als je neus lang is. Een adviseur is bijv geen politicus, maar een politicus luistert wel naar zn adviseur🙃 und so weiter.
Alles wat mensen niet kunnen begrijpen of omvatten word al snel bestempeld als "nutteloos" .
Ligt er aan hoe lang ze hier rondhangt.
Laat ik het anders stellen.
Laat ik het anders stellen.
Wat heeft hij voor jullie land betekend behalve chaos, wetsovertredingen en een dikke middelvinger naar jullie volk?
En jij maakt je druk over bewoordingen van een politicus in een ander land die eigenlijk geen rol van betekenis speelt?

Laat ik het anders stellen;
Waarom benoem je specifiek Boris Johnson? Geen politicus meer, niks meer met het land te maken. Je noemt dit in een politiek topic na een discussie over een politiek debat met politici.
Ik maak mij niet druk over bewoordingen van een politicus overigens, als je dat na de hele discussie nog steeds niet snapt moet je even opnieuw beginnen![]()
Wauw jij zou in de matrix moeten spelen met je ontwijk kunsten.
Eigenlijk jullie beide maar moet wel zeggen dat mijn gedachte neigt dat ik het nog geen dag met Hell zou uithouden.Als je wilt dat ik mn mond houd, dan moet je dat gewoon zeggen( als het naar mij gericht is dan)
Ik bedoel jou

Ben je bang voor haar?
Het is vrijdag, excuseer me voor mijn uitdagende gedrag.Eigenlijk jullie beide maar moet wel zeggen dat mijn gedachte neigt dat ik het nog geen dag met Hell zou uithouden.
