- Lid sinds
- 26 mrt 2007
- Berichten
- 1.405
- Waardering
- 18
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.


:shoot::shoot::shoot:blijkbaar kan lady gaga toch nog een beetje zingen...
, haar management geeft haar dit idioot imago.blijkbaar kan lady gaga toch nog een beetje zingen...
http://www.youtube.com/watch?v=QZPSXRLMPKI&feature=player_embedded

Potverdomme wat haat ik waardeloze commercieele gehypte k*t muziek. ****ing ergerlijk allemaal, daarom luister ik geen radio en kijk geen tmf of mtv.
Kun je zo leuk zingen, kun je goed piano spelen en dan ga je zulke k*tmuziek maken. Sorry hoor, maar 'tis echt schandalig.
Die tekst ook, hahaha![]()
Luister je pas sinds een jaar naar muziek, of heb je gewoon de smaak van een dode zeekoe?Ik begrijp niet dat je de muziek van Lady Gaga slecht kan vinden, dan heb je echt wel geen smaak.
blijkbaar kan lady gaga toch nog een beetje zingen...
http://www.youtube.com/watch?v=QZPSXRLMPKI&feature=player_embedded
Ik vind Keane k*tmuziek, zet m altijd meteen over als ik het op de radio hoor. Snap niet wat die pluggers bezielen om die bagger de ether op te gooien![]()
ze blijft nog wel steeds intens lelijk zeg damn... wat een gedrocht
het is echt een monstertje inderdaad.
toch zou ik er wel een keer overheen gaan.
diene ****ing indier die met de poesie kat dols zingt, die "zingt" verdomme 2 woordjes en die verdient er waarschijnlijk meer mee dan wij allemaal samen in een jaar.
en wat de **** is jai ho eigenlijk? Ho's ken ik genoeg maar dat zal het wel niet zijn zeker?

http://www.youtube.com/watch?v=g_dIjBqaVco
Bij deze mijn haat aan dit nummer.
