Gameboy
Competitive Bodybuilder
- Lid sinds
- 16 mei 2014
- Berichten
- 1.656
- Waardering
- 95
- Lengte
- 1m93
- Massa
- 103kg
Neem een hond waar je zelf de meeste affectie met hebt. Een chiwawa dan?
Een mix is ook niks mis mee.Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Een mix is ook niks mis mee.Zal het dan toch waar zijn dat honden op hun baasje gaan lijken, en agressieve honden een agressief baasje hebben?
Dat laatste verraadt dat je geen verstand van honden hebt.
Herders hebben ten onrechte de naam dat ze vaker bijten als andere honden.

ik denk dat jij ook niet helebaal onbevooroordeeld ben gezien je avatar![]()
Klopt. Heb een voorliefde voor herders. Maar andere honden vind ik ook leuk. De grootte zegt niet alles. Die kleine krengen zijn vaak nog valser als die grote honden.
Dat is ook alleen maar omdat mensen 't schattig vinden als een klein hondje gromt. Laten we eerlijk zijn, jij lacht ook als een Jack Russel naar je gromt/blaft maar als een Rottweiler dit doet wordt het al wat minder komisch.
Meestal worden die kleintjes verwend. Worden ze op schoot genomen enz. Ook een klein hondje kan een monster worden.
Een Amerikaanse vrouw, wier vier pitbulls een beagle hebben gedood, klaagt de eigenaars van de beagle aan.
Dat meldt persbureau [Link niet meer beschikbaar] zaterdag.
De honden van de Texaanse zijn de tuin van haar buren binnengedrongen door een gat in het hek. De honden hebben vervolgens de tienjarige beagle van de buren gedood.
De vrouw stelt dat ze ernstig gewond is geraakt toen ze probeerde de aanval te stoppen en haar honden terug te halen. Ze zou meerdere keren gebeten en gekrabd zijn. Ook zou ze last hebben van haar geweten en lijden aan angst.
De vrouw verwijt haar buren dat ze hun hond onvoldoende hebben opgesloten. Ze eist een miljoen dollar.
Gevaarlijke honden
De eigenaar van de beagle, die Bailey heette, vertelt tegen The Galveston County Daily News dat mensen hem hadden geadviseerd de vrouw aan te klagen. Hij koos ervoor dat niet te doen, omdat hij Bailey er niet mee terug zou krijgen.
De pitbulls zijn na het incident op last van de politie geregistreerd als gevaarlijke honden, wat onder meer betekent dat de vrouw een bord in haar tuin moet zetten om voorbijgangers te waarschuwen voor haar honden en een hek moet plaatsen van bijna twee meter.
Helaas zie ik veel staffords gekoppeld aan onguur tuig. Tuig dat zelf te lui is om te werken en te dom om te poepen. En als je dan een pitbull of een stafford neemt, waarbij je erg consequent in de opvoeding moet zijn, dan is het niet verwonderlijk dat de honden van dit vieze tuig vaak ook tuig worden. Helaas waar, want er zijn zat goed baasjes van staffords.
Dit, je zou net zoals een rijbewijs ook een hondenbewijs moeten hebben. Eerst cursussen volgen en weten hoe je met een hond moet omgaan voordat je zo'n beestje mag aanschaffen.

Je kan een hond ook hebben omdat je die mooi vind. Ik ben geen tuig en doe er ook niet stoer mee. Je kan van elk hond een vechthond maken als je wil. Hebben ook een maltezer dats pas een vechthond[emoji57]Het is vaak een bepaald type volk dat met een stafford/pitbull loopt.
Wat moet je met een vecht hond, behalve dan showen hoe stoer je bent met je vechthond?
Het zit eenmaal in het karakter van het beest om te vechten.
Iemand die ik ken had een stafford, 13 jaar een schat van een hond geweest, tot ie bij de baas in zn onderarm hing zonder reden.![]()
Niet voor zn uiterlijk. Deze kwam toevallig van een kennis. Als ik om uiterlijk een hond koos hadden we ook geen maltezer die 2cm boven de grond komt en waarvan je zn ogen niet eens kan zien. Je kiest een hond dat je leuk lijkt, als pup weetje nooit hoe die eruit komt te zien later. Onze maltezer was de lelijkste van t nest daarom hebben wij die gekozenDus jij kiest een beest waar je zo'n 10-15 jaar aan vast zit op zn uiterlijk, niet op karakter? Doe je dat ook met je partner?
Rip arme huskies en bordercollies om maar wat te noemen,
die worden helaas ook gekozen op hun uiterlijk en niet op hun karakter, zijn dieren die iedere dag uren lang intensief horen te werken.
Maar ze worden op hun uiterlijk gekozen omdat ze er zo leuk uitzien. Die arme dieren mogen hun behoefte doen in de tuin, en als ze geluk hebben gaan ze 2x per dag tot de hoek van de straat en weer terug omdat baasje geen tijd/zin heeft.
hiervoor een huskie uit het asiel. So don't judge what u don't know.
