- Lid sinds
- 15 sep 2011
- Berichten
- 3.416
- Waardering
- 4.516
- Lengte
- 1m70
- Massa
- 73kg
- Vetpercentage
- 14%
2 mannetjes bij mij in de sportschool.
ik zie ze altijd dumbbell benchpress doen met 40KG maar ze laten de dumbbells 15cm zakken en ze maatje tilt t*ring veel.
vorige keer viel die 40KG dumbbell naar binnen vol op ze borst, ik raade hem aan om minder te pakken alles zelf te doen en dieper te laten zaken, vervolgens dagen/weken erna blijft die doorgaan met dezelfde acties.
ze maatje ook, gaat die squaten pakt die vrijwel direct 100+ squat en zakt denk 20cm naar beneden... instructeur (powerlifter) zegt dat hij lichter moet pakken en tot 90graden of dieper moet zakken.. knikt jah en zeg volgende keer ga ik dit proberen nu rond ik dit af.
jahoor dagen/weken erna still the same..
Dat laatste herken, bij mij in de gym had destijds opgewarmd met 60kg SQ. kwamen ventjes achter mij, en net zoals jij zegt 20 cm naar beneden. Ik dacht, ik ga maar zwijgen, had eerder al moeten ingrijpen bij behind the neck press.







