Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Oppo is zo lekker...... krijg er gwn trek in als je het benoemd.1/4 tub Oppo speculoos crunchy.
Dan kan ik er nog twee dagen van genieten binnen mijn kcal budget![]()
Fijn dat je het even laat weten. Ik liet net een harde scheet en nu jij weer?Momenteel drink ik een paar flesjes bier. Dat doe ik af en toe i.p.v. een junkmaaltijd.
Kan je dat opeten dan?Fijn dat je het even laat weten. Ik liet net een harde scheet en nu jij weer?
Als je net aan het baffen bent miss.
Verlang je al die uren naar die ene korst ?XXL whey isolate (20gr) met 200ml amandelmelk.
Kleine boterham met pindakaas.
![]()
Ga je dan niet met super veel honger wakker worden door de glyc waarde van de appel?
Ik heb elke ochtend honger. Ongeacht wat ik savonds eet. Gisteren eiwit omelet met runderrookvlees gehad, vanmorgen om 6 uur honger. Dus dat maakt niet zo veel uit. Bovendien was het een praktische keuze. Ik had de appel in stukjes gesneden mee naar mijn werk maar Ben er niet aan toegekomen om op te eten. Dus bij moest nog op. Geen ideale snack want ik heb een uur gezwommen en een uur gewandeld dus moet eigenlijk meer eiwitten maarja. Ik leef sowieso voornamelijk op fruit met dit warme weer. Bevroren druiven uit de vriezer....mmmmh
Kost mij ook veel moeite deze week om aan de juiste macros te komen, so far so good though.Ik ben een lastig geval. Ik moet savonds een tablet innemen en twee uur daarvoor en daarna mag ik geen zuivel eten. Dit ivm opname ijzer. Dus ik kan savonds geen kwark eten. Ik plan mijn zuivel dus zoveel mogelijk overdag. Ik eet bevroren druiven ipv ijs. Nu met dat warme weer heb je dan een soort koude snoepjes. Ik vind het erg lekker, manlief eet liever een cornetto. Ik eet normaal 2 tot 3 porties fruit op een dag maar met dit warme weer krijg ik brood enzo moeilijk weg. Dus dan maar veel nat voedsel zoals fruit, yoghurt, zuiveldrink etc. met dit warme weer kom ik aan 5 a 6 porties fruit. Gewoon van te voren thuis schoonmaken en in bakjes doen. Volgende week weer wat normaler eten want de macros zijn deze week flink Zoek.
Mijn wekker gaat op werkdagen om 5 over 6 dus om 6 uur wakker worden met honger is niet erg want dan is het toch bijna tijd voor ontbijt

