MuscleMeat

Sticky Wat heeft jouw dag verpest?

  • #103.361
dan ben je geen vegan, blijven dierlijke eiwitten

soya_choco4_540x576_p_fff.jpg


84380ef002aa94463d89312d7b4c0238.jpg


71VW8aUC7VL._SY355_.jpg


tenor (6).gif
 
  • #103.367
Beetje minder dan de gewone "chocomelk" blijkbaar.
 
  • #103.371
Soja is slecht voor je zaad :dunno: Het is een slinkse manier van de vega gekkies om mannen hun bitches te maken.. truestory.
 
  • #103.372
Tsja, dieren kun je onderdrukken en mensen niet + subsidies van de overheid. Ik hou het wel bij de niet-dierenleed kant.

Gelukkig vind ik het nog lekkerder ook.

Tjsa ik vind het halve amazone kappen voor soja plantages ook niet echt tof voor de dieren daar, ieder zijn ding.

En sojo is ongezond voor mannen.
 
  • #103.376
En in wat voor soort verpakking komt Alpro? Is die wel co2 neutraal enzo?
 
  • #103.377
En in wat voor soort verpakking komt Alpro? Is die wel co2 neutraal enzo?
Tetra Pak® Van alle stevige drankverpakkingen zorgt Tetra Pak® voor de laagste milieu-impact. Tetra Pak® wordt gemaakt van milieuvriendelijke materialen en tijdens het productieproces worden geen schadelijke stoffen gebruikt. Als jij je Alpro drankje op hebt, kan het Tetra Pak® dus volledig worden gerecycleerd. Ontdek meer op www.tetrapak.com Andere verpakkingsvormen Onze 500 g Alpro plantaardig alternatief voor yoghurt-pot heeft een recycleerbare wikkel die – dankzij een eenvoudig afscheurlijntje – makkelijk van de pot kan gehaald worden. Zo hebben we voor de productie van de pot 20% minder plastic nodig. Onze 4 x 125 g Alpro plantaardige alternieven voor yoghurt en Desserts hebben 100% gerecycleerde wikkels. Dit betekent dat we veel minder plastic gebruiken en meer gerecycleerd kan worden. Hier stopt het voor ons niet. Er zijn immers nog verschillende milieuvriendelijke initiatieven mogelijk. Als ook jij helpt recycleren, werken we samen aan een wereld waar het goed is om te leven.

Ze doen moeite :')
 
  • #103.378
Maar breng je het ook naar de juiste afvalstroom? Anders heeft het nog geen zin natuurlijk.
 
Terug
Naar boven