apfelstrudel
Superior Athlete
- Lid sinds
- 15 nov 2008
- Berichten
- 45.393
- Waardering
- 61.702
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.

Desondanks dat het een basic fit is zou ik altijd zuinig met andermans spullen omgaan.Sorry basic fit maar ik heb heel je toilet onder gekotst
Ik kon er niks aan doen man, ik ga snel switchen maar voor nu is het nog prima.Desondanks dat het een basic fit is zou ik altijd zuinig met andermans spullen omgaan.
Tevens dat je nog steeds @ basic fit traint is al niet slim.
Waar ergens woon je dan, is er echt niks anders dan een basic fit op 10/15min rijden?Ik kon er niks aan doen man, ik ga snel switchen maar voor nu is het nog prima.
Ik heb ook alles opgeruimd.
Wat is er zo erg aan de Basic Fit, buiten de mensen die er trainen en de toilet onderkotsen?Desondanks dat het een basic fit is zou ik altijd zuinig met andermans spullen omgaan.
Tevens dat je nog steeds @ basic fit traint is al niet slim.
Het enige alternatief is een gaysic fit.Waar ergens woon je dan, is er echt niks anders dan een basic fit op 10/15min rijden?
Dat is gewoon altijd degene waar hij traint toch?
Dat is niet HARDKOOR! 1!1!1Wat is er zo erg aan de Basic Fit, buiten de mensen die er trainen en de toilet onderkotsen?
Ja bij mijn basic-fit trainen wel echt een aantal monsters die mij ook helpen pushen tot het gaatje, ga binnenkort kijken bij een meer bodybuilding gym gerichtWaar ergens woon je dan, is er echt niks anders dan een basic fit op 10/15min rijden?
Waarom moet je het nou weer gay maken. Zo jammer weer.Ja bij mijn basic-fit trainen wel echt een aantal monsters die mij ook helpen pushen tot het gaatje
Machine keuzes, mensen die er trainen geeft niet echt motivatie, druk dus veel wachten, als je een serieuze atleet bent train je gewoon niet @ basic fit dan wel alleen doordat daar veelal matrix staat wat gewoon een slechte bewegingspatroon heeft voor iemand die langer dan 3 maanden traint.Wat is er zo erg aan de Basic Fit, buiten de mensen die er trainen en de toilet onderkotsen?
Het is zijn maand, we zullen het weten ook.Waarom moet je het nou weer gay maken. Zo jammer weer.
Zie je wel @SteksHet is zijn maand, we zullen het weten ook.
Dit in tegenstelling tot de rest van het jaar...
🤭
