- Lid sinds
- 22 mei 2004
- Berichten
- 13.006
- Waardering
- 1.273
- Lengte
- 1m77
- Massa
- 82kg
- Vetpercentage
- 20%
Leviathan zei:Ja hoor, je wordt alleen zo nerveus en rusteloos als de pest, en dat valt bij je omgeving vast niet op!![]()
Als je genoeg naarbinnen werkt krijg je ook pupillen als basketballen, en zo'n blik ziet er alles behalve nuchter uit![]()
Ben een doorgewinterde speedjunk geweest, spul is rotzooi eerste klas.
Maar als je het nu 1maal om de 2 weken gebruikt? Is het gevoel beter dan xtc of niet? Rusteloos en nerveus, maar er moeten toch ook goede kanten zijn, anders zouden mensen het niet nemen toch?

Ben je nog zelfzekerder dan van xtc? en kan je nog beter dansen?...

Toen heb ik voor de eerste keer ongelogen 10 dikke lijken en 6 pillen genomen. Nou ik kan je vertellen dat ik d8 dat ik er dood bij bleef, dwaalde de hele tijd af en wist niet meer hoe ik het had. Heb toen ook nog mn net niewe nokia van de flat afgegooid! Dit was tevens de laatste keer dat ik speed heb gebruikt. En hoe wazig ik 3 dagen erna nog was. Ik had nog steeds stuiptrekkingen van hier tot Tokio en d8 dat ik nooit meer ''normaal''

Ik vind dan alles leuk als is het veters strikken of weet ik veel.
Had wel effen schrik hoor