- Lid sinds
- 18 mei 2008
- Berichten
- 3.375
- Waardering
- 740
- Lengte
- 1m80
- Massa
- 98kg
- Vetpercentage
- 10%
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Omdat er wel meerde grappen zoals deze gepost zijn, en ts vaak al een keus hebben gemaakt en de tips dus negeren.En niemand zegt tegen ts niet te gaan kuren?
Ts is 20 jaar en weegt 69 kg...
Heb dezelfde ervaring. Mijn trainingsmaat indertijd ook.Mja iedereen is hier altijd zo negatief over winny. Tja tuurlijk is het zeg maar het mainstream kuurtje. Maar het is makkelijk te krijgen in prima kwaliteit en het kost geen drol. Ik heb toch wel gasten mooie gains zien maken en was self ook echt over te spreken. Bikkelhard en vasculair. Ik heb gecut van 12% naar toch iets van 7-8%. Mijn lichaamsgewicht bleef daarbij op ca 82 kg. Benchpress van 110 naar 125. Squat 150 naar 160, deadlift van 200 naar 215 dacht ik. Wel iets van 7 weken uiteindelijk gedaan. De massa die je pakt die is goed vast te houden. Ok die droge ripte look die raak je wel wat kwijt.
Ik heb geen injectable ervaring en enkel dus winny en keer prohormonen. Maar ik zag er best lijp uit imo. Wel echt als een monnik mega dedicated.
Nu zou ik niet meer doen ivm angst voor haarverlies. Al lees ik her en der dat dat bro science is. Wil nu liever nog eens anavar proberen gezien het wat minder sides heeft. Maar kwaliteitje anavar regelen is moeilijk. Zou graag pharma grade doen, geld speelt geen rolex.
Denk wel dat cutten met winny heel anders is dan wat clen oid. Met winny heb je zeker kracht en toch ook wel massa. Je vvm gaat wat omhoog wat het cutten zo eenvoudig maakt. Ik heb 2x natty gecut en 1x met winny. Nou dat laatste was wel even the easy way. Vanaf weekje of 3 begint het een feest te worden voor de spiegel te staan.
Had destijds winny van epl. Maatje van me ging ook lekker. Maar ook wel bikkelen in de gym en 8 weekjes strikt dieet als een mofo. Ik kan het mensen iig best aanraden. Wel glucosamine nemen en vanzelfsprekend rest op orde.
Da's alleszins niet mijn ervaring. Had zelf normale testosteronwaardes drie of vier weken na een winnykuur zonder nakuur gedaan te hebben en dat is alleszins niet het geval na een test kuur. Heb toen ooit eens een bloedafname laten doen. Voelde mij zeker niet ingekakt of leeglopen zoals na een testosteronkuur van 500mg per week. Ik heb wel ondervonden dat er wel eens een winnykuurtje tussen was dat niet even effectief was maar dat lag volgens mij aan de UG gear die niet altijd even goed gedoseerd is.Helaas is dit na 2/3 dagen nadat je gestopt bent al weer weg en je testosteronproductie is dan ook nog is 0 waardoor je inkakt.
Heb dezelfde ervaring. Mijn trainingsmaat indertijd ook.
Mooi beginners kuurtje hoor, 6 weken op 50mg, pak je toch wat kilo's mee en je look wordt veel beter!
Daarna moet je wel gaan denken aan injecteren (icm oral eventueel). Maar voor nu gewoon je plan volgen, de meeste zijn zo begonnen en behaalde best leuke resultaten. Herstel erna is ook snel, zou toch natuur gebruiken nolvadex op 10mg ed 4/5 weken.


Da's alleszins niet mijn ervaring. Had zelf normale testosteronwaardes drie of vier weken na een winnykuur zonder nakuur gedaan te hebben en dat is alleszins niet het geval na een test kuur. Heb toen ooit eens een bloedafname laten doen. Voelde mij zeker niet ingekakt of leeglopen zoals na een testosteronkuur van 500mg per week. Ik heb wel ondervonden dat er wel eens een winnykuurtje tussen was dat niet even effectief was maar dat lag volgens mij aan de UG gear die niet altijd even goed gedoseerd is.
Was UG. Is jaren geleden toen er vooral 2 Nederlandse UG merken beginnende met een G bekend stonden. Heb de 2 merken gebruikt. Mijn ervaring is dat zelfs als je hetzelfde UG merk gebruikt, de kwaliteit verschilt.Gebruikte je toen winstrol van UG of HG?
Veel ervaringen komen hier natuurlijk op basis van UG en denk dat er een groot verschil zit tussen het gemiddelde UG-lab of HG.
Op test pak je meer kilo's maar je voelt je leeglopen na een kuur. Ik alleszins toch. Gewoonweg omdat er veel vocht bij zit. Dat had ik met winstrol niet. Misschien maar een kilo of twee, drie maar veel zin om te trainen, gemakkelijk 10 kg winst met benchpress op nog geen 3 weken (daarna ging het veel trager) en na de kuur kon ik gewoon goed blijven trainen zonder dip. Heb nochtans nooit nagekuurd na winny only. Ik denk dat het persoonsgebonden is want mijn trainingsmaat reageerde nog beter op winny maar hij verloor ook meer kracht na zijn kuur. Tijdens één van die winnykuurtjes heb ik wel een peesontsteking aan mijn elleboog (golferselleboog) gekregen en heb daar toch lang mee gesukkeld. Ik vind zo'n korte eenvoudige kuurtjes als winny only ef epistane de moeite waard voor diegenen die met kleine beetjes winst willen maken en een korte periode willen waar ze het verschil voelen en achteraf toch geen grote terugval willen. Het blijft wel een feit dat dit niet te vergelijken valt met zware combinatie kuren van test, tren en misschien nog een ander middel.
Op test pak je meer kilo's maar je voelt je leeglopen na een kuur. Ik alleszins toch. Gewoonweg omdat er veel vocht bij zit. Dat had ik met winstrol niet. Misschien maar een kilo of twee, drie maar veel zin om te trainen, gemakkelijk 10 kg winst met benchpress op nog geen 3 weken (daarna ging het veel trager) en na de kuur kon ik gewoon goed blijven trainen zonder dip. Heb nochtans nooit nagekuurd na winny only. Ik denk dat het persoonsgebonden is want mijn trainingsmaat reageerde nog beter op winny maar hij verloor ook meer kracht na zijn kuur. Tijdens één van die winnykuurtjes heb ik wel een peesontsteking aan mijn elleboog (golferselleboog) gekregen en heb daar toch lang mee gesukkeld. Ik vind zo'n korte eenvoudige kuurtjes als winny only ef epistane de moeite waard voor diegenen die met kleine beetjes winst willen maken en een korte periode willen waar ze het verschil voelen en achteraf toch geen grote terugval willen. Het blijft wel een feit dat dit niet te vergelijken valt met zware combinatie kuren van test, tren en misschien nog een ander middel.
Wat mij vooral in dit soort topics stoort, is dat op de 10 reacties er minstens 7 of 8 zijn die kritiek geven en het eigenlijk zelf nooit gebruikt hebben. En hun uitleg is steeds: Ik weet dit want ik heb mij deftig ingelezen of ik heb dat horen zeggen of enz... En meestal zijn dat de eersten die reageren.
Niet om te bashen, maar met je eerste kuurtje vn 350 test + 40 winny vind ik 2kg overhouden vrij matig. Meesten houden meer over, of is er een reden voor?Op winny heb je vrijwel geen dip inderdaad
Wat ik deed voor me eerste kuurtje was 40mg winny ed 350 mg test p ew
Ook geen dip gehad of nauwelijks
50% ongeveer behouden (2 kilo)
Niet om te bashen, maar met je eerste kuurtje vn 350 test + 40 winny vind ik 2kg overhouden vrij matig. Meesten houden meer over, of is er een reden voor?
Ik ben er 9 bijgekomen van mijn eerste, heb daarna nog halfjaar getraind en dan maandenlang gestopt. En dan zat ik nog 2kg boven mijn startgewicht met +- 2% verschil in vp%.
Of ik ben gewoon een genetisch wonder
Nee geen reden voor
Misschien dat ik erna meteen naturel ging cutten op 1500 kcal elke dag
