peter202
Dutch Bodybuilder
- Lid sinds
- 8 mrt 2008
- Berichten
- 632
- Waardering
- 19
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
pakketje vandaag ook weer goed ontvangen men voor de eerste keer de nieuwe potten van whey, wat lijken ze grootthanx voor de balpen, die komen altijd van pas
![]()
Man die capsules van AAKG Mega caps zijn echt biiiiiig ! Kvraag mij af hoe je die kan inslikken![]()


en de Whey Delicious is geen onzin naam want de whey is zeker delicious 
Ik neem nu whey isolaat voor en na de training en ook mega grow.
Ik zou graag nog whey delicious smorgens nemen loon dit de moeite ?
Alvast bedankt
.. whey voor je ontbijt is altijd goed.De NO-beta werkt super, meteen 4 pr's gezet
Die cafeine boosters werken ook harder dan ik had verwacht. Had om kwart voor 5 's middags een capsule genomen en lag om 2 uur 's nachts nog wakkeren de Whey Delicious is geen onzin naam want de whey is zeker delicious
Zal binnenkort wat recensies schrijven
René ik heb vanmiddag rond een uur of 1 een bestelling gedaan. Maar bedenk me ineens dat ik de Calcium & Magnesium XXL vergeten ben.
Denk dat het pakketje al verzonden is, maar mocht het niet het geval zijn dan wil ik die Cal & Mag graag toevoegen. Is dat nog mogelijk?
Bestelnummer: 43010



zo, gister besteld, vandaag in huis. Supersnel dus weer en ook een pen en een sample. Ik ben dus een tevreden mensch...
Ik heb net Unleash genomen. 1e reactie... gatverdamme wat goor. Die ga ik dus mengen voortaan met iets van die weightgainer of limonadesiroop. Als het maar half zo werkt als t smerig smaakt.... dan zal ik zo wel als een tierelier gaan! Heb weleens eerder iets gehad van Muscletech, die was ook niet super. Het zal wel een pre workout trekje zijn. Over een uur of drie zal ik posten hoe t werkt bij mij...
Hoelang blijft de introductieprijs van Enoxide , want ik zou graag die eNoxide bestellen wanneer jij die super enzymes binnen hebt![]()
).. de enzymes heb ik net vandaag besteld en betaald.
er zit een ingredient in wat enorm bitter is, maar voor een goede werking moet het er wil in. Ik zou zeker nooit met meer dingen mengen, beste is met zo min mogelijk water en weg drinken.
Minder water? Wordt de smaak dan juist niet nog sterker? Is het een overweging het te mixen met een relatief neutraal produkt als spa rood met limonadesiroop?
Gevoelsmatig kon ik trouwens de training van vanavond veel makkelijker uithouden. Anderhalf uur lang zonder problemen.
He! we leven in 2009 niet in 1975hmmm niet zo moeilijk doen over de smaak jongens.......vroegah toen ik net trainde had zelfs de proteïne geen smaaktoevoeging en als je die dan met water aanmaakte oeiiiiii dat was pas ranzig net behangplak
