- Lid sinds
- 14 jun 2004
- Berichten
- 20.687
- Waardering
- 4.382
Ik vind het echt net iets te zoetdus ik drink het tijdens de training zodat ik niet alles in 1x achterover hoef te gooien.
Als je meer water neemt wordt het ook minder zoet, mss een optie?
Heb hem binnen Rene! Bedankt voor de sample Unleash! Had de vorige x ook die sample gebruikt, maar zou toen gaan trainen met een maat in de sportschool waar hij altijd traint, bleek die sportschool geeneens losse barbells te hebben en de dumbbells gingen niet echt zwaar, dus heb de volle potentie van Unleash! niet kunnen ervaren![]()
De tropical isolaat smaakt overigens wel goedWordt alleen beetje aankijken of zo'n soort smaak 2,5kg lekker blijft haha
Ja is een aparte smaak.. maar vind het ook niet slecht.
Is het al minder zout dan?
Ik heb een volle pot weggegooid omdat ik gewoonweg niet wegkreeg zo smerig.
De oude versie vond ik dan weer heerlijk...
ja is minder zout nu
Het is meer een "subtiele" supp he, het is niet zo dat je er helemaal hyper en adhd van wordt maar geeft je net wat extra's.
Zou wel gaaf gezicht zijn een stuiterende Flower!![]()
Klopt. Maar we werken aan een 2e versie van UNLEASH (2 maanden nog) die wel een enorme stoot energie geeft. Kan de strijd met NOX Pump aan, samples zijn getest en ook de smaak is een stuk beter.

dus ik drink het tijdens de training zodat ik niet alles in 1x achterover hoef te gooien.
Wordt alleen beetje aankijken of zo'n soort smaak 2,5kg lekker blijft haha


klopt, was denk ik in de war met wat anders 