Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Je hier kritisch uiten tegen het geluid van nanan betekend niet dat je pro immigratie bent.

waar is dat hek dan , dagelijks stromen nog hele dorpen de vs binnen , een muur of hek is voor de inwoners een veilig gevoel te geven , niet om mexicanen buiten te houden
jawel ,geef het maar toe , jij bent racistisch als het om racisten gaat,is hier ook een meldpunt voor ?![]()
Tja.. Wat moet ik zeggen? Ik sta hier beter bekend als de forum facist maar dat wil niet zeggen dat ik jouw manier van gedragingen ondersteun. Pst, wat krijg je als je regen omdraait?
ik wou dat ik een vacature voor je hadneem je ook Helmonders aan of gaat dit zelfs voor jou te ver
denk vooral de zorg sectorIn hoeverre is de vergrijzing een probleem als er steeds meer jobs (zullen) verdwijnen door automatisering?![]()
nergens op , goed voorbeeld is de bouwsector .Ik word wel een beetje moe van het 'jobs die Belgen/Nederlanders niet willen doen'-argument. Waar is dat dan op gebaseerd?
MAAR WAT DENK JIJ DAN VAN DE HELE GESJES?Ik word wel een beetje moe van het 'jobs die Belgen/Nederlanders niet willen doen'-argument. Waar is dat dan op gebaseerd?
IK DENK NIET. IK VOLG ALLEEN BEVELEN OP.
nergens op , goed voorbeeld is de bouwsector .
Jaarlijks kiezen nog steeds een groot aantal voor bv een opleiding timmeren/metselen etc , en toch neemt het aantal oost europeese medewerkers in dergelijke sectoren toe

Ik word wel een beetje moe van het 'jobs die Belgen/Nederlanders niet willen doen'-argument. Waar is dat dan op gebaseerd?
JaaaaaajaaaaaIk lach altijd met mijne maat die bouwkundig ingenieur studeert dat hij Pools moet leren![]()
