XXL Nutrition

Sticky De laatst genomen foto topic

Post pull / pre bed

Morgen gelukkig weer push, want die triceps zijn categorie natty.

IMG_4091.jpeg
 
Checkin fotos dus die in de slip zijn meestal eind vd dag aangezien ik 05.00 begin met werk en het dan te donker is om fotos te maken. Soms maak ik ze weekend, maar elke 4 dagen checkin is dat niet altijd mogelijk. Scheelt enorm qua looks of ik ze smorgens nuchter of eind vd middag maak ivm het eten. Uiteraard de checkin fotos zijn legit en natuurlicht en een badkamer foto is “optimaal” qua belichting waardoor je stuk bruter oogt maar voor checkins staat niemand erop te wachten.

Gear is 500mg test/ 400mg primo pw, niks bijzonders maar ik ben ook niet van de 10 weken +10kg bulken en als ik +10kg in een jaar pak en wel constant in een surplus daardoor kan zitten blijf ik aardig lean waardoor cut/prep niks voorstelt en doordat je geen “extra” gewicht meesjouwt zijn bloedwaardes/bloeddruk altijd goed.

:eek: Primo alweer beschikbaar dan? of had je nog voorraad? :D
 
Eigenlijk niks aparts. Heb ook de 100mg ml primo maar merk geen verschil tussen beide en vanzelfsprekend voorkeur naar minder mls prikken.
Geef je groot gelijk, heb hem zelf nog nooit op 200 langs zien komen vandaar😁
 
Geef je groot gelijk, heb hem zelf nog nooit op 200 langs zien komen vandaar😁
Op de label staat 200mg/ml, wat erin zit is spannend. Alhoewel je die echtheid certificaten kan zien weet je alsnog niet of jij een vial uit die batch hebt aangezien de chinees alles blanco stuurt.
 
CHK-CU doet zijn ding 💪👌
2mg pd merk ik vooral dat huid veel gladder/“smooth” oogt en haar was al dik maar volgens mijn vriendin nog dikker. Alle middeltjes zijn overbodig geworden met ghk en het is zelfs barstens goedkoop. Ik smeer letterlijk geen creme meer nu ik ghk gebruik.
 
2mg pd merk ik vooral dat huid veel gladder/“smooth” oogt en haar was al dik maar volgens mijn vriendin nog dikker. Alle middeltjes zijn overbodig geworden met ghk en het is zelfs barstens goedkoop. Ik smeer letterlijk geen creme meer nu ik ghk gebruik.
Hoe lang gebruik jij het nu en wanneer merkte jij de resultaten. Ik gebruik het nu een maand 2mg per dag, maar merk nog weinig.
 
Dat sinterklaas of de kerstman maar meer gains brengt om back double bicep pose te verbeteren. Benieuwd of dit off season nog steeds mijn zwakste pose zal blijven.

IMG_4300.jpeg
 
Word tijd dat je je douche wat breder maakt, je past er bijna niet meer in.
 
Terug
Naar boven