Wolfcastle
Cool Novice
- Lid sinds
- 3 mrt 2010
- Berichten
- 40
- Waardering
- 1
dear god... mooi trouwens als die man langs komt op 1.58
Ken je die oefening? Ik doe die regelmatig, is eerste keer wanneer je die doet echt erg, dagen stijf van geweest

Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
dear god... mooi trouwens als die man langs komt op 1.58

Whehe had je mij wel verrast. Nu is de vraag nog hoeveel je toen woog![]()

. voor de spuugbak moet je wel zelf zorgen dan natuurlijk 
Spuug gewoon over jou heen.hehe, als ik weer kan trainen wel ja. voor de spuugbak moet je wel zelf zorgen dan natuurlijk
![]()


Heb het vandaag gedaan, vanaf morgen ga ik meer carbs toevoegen in me schema.
en ook de training weer aanpassen.
2 uur na me voeding met een bw van 104kg.
63 herhalingen met 130kgs vanuit stand de tijd gemeten, mocht het vanuit rack tijd meten zijn dan mogen er 2 reps afgetrokken worden.
1e set was 27 reps
2e 23
3e 13
gewicht had misschien iets hoger gekund, door de warmte heb ik een opgeblazen rode kop. benen zijn vol ben blij dat ik zit, voel me als ik sta pudding in me benen.
bah krijg ook wat last van me maag.

Sterk ze! Dat wordt heel moeilijk om beter te doen!!

jah,maar da gaat nie!
dat zou je niet zeggen!Al doen 42 reps op 140kg wel een 300squat vermoeden,maar een massive beast is het toch niet echt?!Die gozer in het filmpje heeft al meer dan 300kilo gesquat en weegt 265 pound. Kan dus niet echt zeggen dat hij niet breed en sterk is.
