- Lid sinds
- 14 sep 2006
- Berichten
- 18.452
- Waardering
- 5.132
- Lengte
- 1m75
- Massa
- 73kg
- Vetpercentage
- 11%
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Het is ongeveer 15 minuten lopen van Foxgym naar Shiki sushi. Bij Foxgym kan de auto gratis geparkeerd worden. Geen idee of dit ook geldt voor Shiki sushi. Daarom misschien een goed plan om gezamenlijk naar de sushizaak te lopen?
Helaas heb ik ook geen autoKomt @Nootmuskaatje niet bij jou uit de buurt? Wellicht een optie om samen te rijden?
. Wel jammer, zou Punjabibi wel willen zien irlMet of zonder jou meegerekend?

Bedoelde je dat deze dames matig zijn of de opkomst?

Ik mag hopen op dat laatste.Bedoelde je dat deze dames matig zijn of de opkomst?![]()
Bedoelde je dat deze dames matig zijn of de opkomst?![]()
De meeste die komen trainen als vrouwen telt dat ook ?
Het klinkt tussen je grap door alsof je denkt dat vrouwen niet serieus/zwaar kunnen trainen.De meeste die komen trainen als vrouwen telt dat ook ?


Ook niet als je gyno hebt?
En wel/niet natty met zwaarste kuur ooit gedaan.Gaan we die zayerdag ook een awkward voorstelrondje doen, waar iedereen zich voorstelt met zijn forumnaam en zijn echte naam?
