MuscleMeat

Sticky De laatst genomen foto topic

Hoezo, hij discrimineert toch niet? :P
Verstandig te zeggen dat je tot een minderheidsgroepering behoort. Als iemand dan iets tegen je doet of je bant, kun je gelijk roepen dat het discriminatie is omdat je een n*ger bent, of joods, of homofiel.


Sinds wanneer is homofiel of joods zijn niet meer een reden tot een ban?

Weg met dat gespuis.


inb4 mod die dit serieus neemt en ik krijg een echte ban.
 
Dacht dat ik getagd werd om iemand punten te geven :(
 
99% op het forum heeft in meerdere of mindere mate bi-gevoelens. Mat komt net wat meer aan de andere kant van het spectrum en komt ervoor uit en wordt daarom telkens genoemd. Respect voor Mat.
 
Dan behoor je tot 100% van de mannelijke forumbezoekers.
 
Ik heb een vrouw EN een vriendin.... De ene houdt mijn benen tegen en de andere loopt als een malloot tegen mijn rug en nek te duwen.
 
Gelukkig nieuwjaar van @ScumbagAnnie en mij :D

IMG_20181231_231742_726.jpg
 
Je hebt er toch al frisser uitgezien :p
 
Heb je hoge bloeddruk of zitten al die veins bij mij onder het vet???
Ik heb een normale bloeddruk, lage hartslag, goed zichtbare aderen geërfd, laag vetpercentage en krijg snel pomp tijdens het trainen. :)
O ja, en spataderen zitten in de familie en door omstandigheden (en voeding) veel massa verloren. :(
 
Terug
Naar boven