MuscleMeat

Sticky De laatst genomen foto topic

Benen beginnen eindelijk een beetje voller/ronder te worden
7E9207E1-FE9F-4BCF-9353-50A872B40B6A.jpeg
 
Doelstelling 1 zal uiteraard zijn om in je beste shape te komen.
Maar heb je een verwachting/doel qua resultaat? K heb geen idee van je concurrentie, vandaar de vraag
Geen idee wie er mee gaat doen of wie m’n concurrentie is.

Ja wil sowieso m’n qualificatie voor de olympia. En anders 2e kans is empro classic Spanje dit jaar
 
Jouw lichaam doet me een beetje denken aan dat van Franco Columbu, die had ook dense pecs, schouders en lats en trainde zijn armen met ongeconcentreerde kabel bewegingen. Zijn armen leken dan ook nergens op en het was duidelijk waarom.
 
Laatst bewerkt:
  • Wow
Waarderingen: AK
Jouw lichaam doet me een beetje denken aan dat van Franco Columbus, die had ook dense pecs, schouders en lats en trainde zijn armen met ongeconcentreerde kabel bewegingen. Zijn armen leken dan ook nergens op en het was duidelijk waarom.
Ik train zware curl met een bb!
 
Ik train zware curl met een bb!
Ok, maar misschien maak je geen optimaal gebruik van het onderste gedeelte van de beweging en de stretch daarbij. Hetzelfde geldt voor de triceps.

Ik had ongeveer hetzelfde met bankdrukken, maar dan omgekeerd, concentreerde me alleen op het naar boven brengen van het halter en maakte er een triceps oefening van.
 
Laatst bewerkt:
Terug
Naar boven