- Lid sinds
- 18 mei 2006
- Berichten
- 11.715
- Waardering
- 991
- Lengte
- 1m75
- Massa
- 40kg
- Vetpercentage
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Ja als ik een deftige squat had, dan had ik ook al 400.
Maar je gaat wel goed man, hoe diep doe je die squats?
Blijft maar goed gaan op WSB zo te zien, maak je eens geen logje? In feb ga ik ook WSB'en. Je staat aan kop overigens, maar BlackRush gaat volgende week wat maxen dacht ik, dan kunnen we het wel schudden.


dat ie "maar" 390-395 haalt, maar je bent nooit zeker he. Zie een 100 bench, 165 deadlift en 130 squat ongeveer = 395
goed bezig!had wel een log, maar heb zo weinig tijd. Werk, trainen, vriendin.
Idd, weet niet hoe blackrush het zal doen, maar het zal me niet goed doen
Maar ben al blij dat ik race naar 400 haal in maart, misschien zelfs februari?
En bij eerste drie zal ook leuk zijn
edit:
Heb zen log bekeken (van black rush)
Ik denk, en hoopdat ie "maar" 390-395 haalt, maar je bent nooit zeker he. Zie een 100 bench, 165 deadlift en 130 squat ongeveer = 395
goed bezig!
.. maar misschien ga ik eens een keer een sumo-deadlift proberen, gewoon om jullie te pesten
, als ik weer beter ben tenminste.130 squat haal ik iig val niet.. maar misschien ga ik eens een keer een sumo-deadlift proberen, gewoon om jullie te pesten
, als ik weer beter ben tenminste.
Mijn knie is trouwens geblesseerd, kan hem niet strekken. Dus maxen en uberhaubt trainen van LB gaat nu niet.


Was nog vergeten te posten dat ik ruim een maand terug mijn nieuwe squat record had gehaald (130KG). Daarnaast heb ik vandaag ook 130KG op benchpress gehaald!! Mijn totaal is nu dus 415 en heb hierbij mijn race naar de 405 behaald! Volgende week nog ff squat en deadlift maxen en direct filmpjes maken van de 3 oefeningen als bewijs. Hopelijk lukt het me om 140KG te squaten nu. Op deadlift verwacht ik geen vooruitgang (misschien dat 160KG lukt) omdat ik sinds mijn laatste record niet meer aan deadlift heb gedaan wegens een slechte houding (bolle rug).
Ben er nu trouwens echt achter gekomen hoe belangrijk veel rust eigenlijk is. Vorige week toen ik nog ging benchen ging 120KG nogal moeilijk na een lange dag school. Maar nu in de vakantie wanneer je lekker lang kan uitslapen kan je zo een aantal kilo's meer pakken met de zelfde inspanning!
Anyway...volgende week zal ik dus de filmpjes posten en verder wens ik de rest veel succes met de race naar de 400!
Waar blijven die pr's van iedereen? Sommige staan nog op hetzelfde totaal van toen ze begonnen...
Ik mag er ook bij, vandaag eens getopt
BP: 1*120kg
DL: 1*180kg
fullSQ: 1*90kg
Squat zit ik op mn maximum aan ga ik niet echt meer op trainen door blessures die maar blijven terugkomen. Dus het is de rest dat enkel nog omhoog gaat![]()
Wij "komen" van 330 sinds oktober, dus denk dat je beter met de 500 meedoet eerlijk gezegd?
