AndroidHealthClinic

Demonstreren & Protesteren topic!! (BLM enz.)


Minneapolis Will Dismantle Its Police Force, Council Members Pledge



 
Er lijkt meer achter te zitten.

Er is natuurlijk een wereldwijde dreiging (met extinctie!) aan de gang en het is een heel mooi excuus om op deze manier de middenvinger op te steken naar de daaraan gerelateerde noodzakelijke beperkingen van de bewegingsvrijheid. Maar de individuele deelnemers aan de protesten lijken alleen in staat te geloven dat er iets ernstigs aan de hand is als velen van hen bijvoorbeeld op klaarlichte dag door de bliksem worden getroffen en dat ook nog eens gedeeld wordt op sociale media (anders is het niet gebeurd).
 
sending armed officers to respond to situations that turn out not to be crimes, as when a mentally ill person is in distress.

Some proposals have focused on ending heavy-handed police tactics like no-knock search warrants and military-style raids on the homes of suspects
Hier kan USA wel veel aan verbeteren trouwens. Geen SWAT/death squads op suicidalen afsturen en dan kapot schieten wanneer ze iets doen dat in een hostage situation gevaarlijk zou zijn of zelfs wanneer ze zich overgeven. Ook veel raids op verkeerde huizen waarbij nogal eens wat mensen sneuvelen omdat ze gewapend gaan kijken wat die commotie aan hun huis is, of doodleuk in bed worden vermoord.

Aan de andere kant...

Baltimore Residents Blame Record-High Murder Rate On Lower Police Presence


Eerst BLM 'defund the police' protesten en dan meer moorden en criminaliteit :thinking:
 
Ik zou best wel wat witte politici willen inruilen, ze is nog een vrouw ook:

Maar net als Ayaan Hirsi Ali, zal het dan wel weer niet tellen.

Anderzijds is het te gek voor woorden die focus op kleur, Omtzigt en Leijten hebben in de afgelopen periode meer gedaan voor zwarte mensen dan iemand die toevallig meer gepigmenteerd is als Sylvana Simons.

Je wordt niet gesteund als je een succesvolle zwarte bent; blanken hebben toch precies hetzelfde probleem? Dat is toch het feest van nivelleren

ps. ik ken vrienden die hun surinaamse vriendin zonder problemen bounty noemen :o
 
Er lijkt meer achter te zitten.

Er is natuurlijk een wereldwijde dreiging (met extinctie!) aan de gang en het is een heel mooi excuus om op deze manier de middenvinger op te steken naar de daaraan gerelateerde noodzakelijke beperkingen van de bewegingsvrijheid. Maar de individuele deelnemers aan de protesten lijken alleen in staat te geloven dat er iets ernstigs aan de hand is als velen van hen bijvoorbeeld op klaarlichte dag door de bliksem worden getroffen en dat ook nog eens gedeeld wordt op sociale media (anders is het niet gebeurd).

Bedoel je met de extinctie dat ze met kernwapens gaan gooien of bedoel je wat anders?
 
over 10 jaar is er een enorm politie tekort in de VS en zullen er nog de zelfde rellen om gelijkheid zijn.
 
Voor de mensen die achter deze politieke demo's staan: Luister, kijk en leer.

 
Op de timeline van deze tweep (schrijft bij GeenStijl) veel nuttige links, dit is wat ons allemaal te wachten staat:
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #231
 
Prachtig beeld tegen de BLM verboden optocht in Leuven.
kordate aanpak na al de (verplichte) inspanningen tegen het verspreiden van het virus.
Dit beeld straalt kracht en vertrouwen uit. Korpswaardig.
8C9324C4-209C-4546-B3A5-7748F41E051C.jpeg
 
Laatst bewerkt:


"Maar het kan ook snel fout gaan als je medeleven wordt gezien als inspelen op actualiteit. Of erger nog, als je deze beweging gebruikt om je organisatie te profileren. Het is beter als bedrijven zich eerst goed afvragen hoe zij zelf bijdragen aan een eerlijkere maatschappij."
Dit ging bijvoorbeeld mis bij Amazon. Het bedrijf zei solidair te zijn met de zwarte gemeenschap, maar kreeg daaropvolgend een stormvloed aan reacties van mensen die vonden dat het bedrijf dan eerst maar eens een fatsoenlijk loon moet gaan geven aan onderbetaalde (zwarte) magazijnmedewerkers.

https://twitter.com/EimhinMcNamara/status/1267176577537884163
t*ring, je moet tegenwoordig echt op eieren lopen in deze social media tijd.
 
Laatst bewerkt:
Helemaal gestoord. Blanke agenten wassen de voeten van zwarte mensen als teken van vergiffenis.
 
Helemaal gestoord.
Ik denk dat dit een goed moment is om de kots reactie tussen de 'likes' te zetten. Het wordt steeds gekker...
 
Helemaal gestoord. Blanke agenten wassen de voeten van zwarte mensen als teken van vergiffenis.
De vraag is, wat ga jij (basisschooldocent, iirc) doen als je educatiemateriaal krijgt om je witte leerlingen te vertellen dat ze racisten zijn die een systeem in stand houden, als je in een Bret Weinstein-situatie komt?

De meesten buigen voor hun baan, met de komende recessie kan ik ze geen ongelijk geven.
 
Tenenkrommend debat trouwens met die Eric Dyson. 🤢
Hoe die ook iedere keer heen en weer schuift tussen straattaal en heel moeilijke woordjes, laten merken dat ie heel intelligent, maar toch gewoon gebleven is, dat ie niet alle blanke normen heeft overgenomen, dat hij niet doet aan "acting white"?
 
Terug
Naar boven