apfelstrudel
Superior Athlete
- Lid sinds
- 15 nov 2008
- Berichten
- 45.393
- Waardering
- 61.702
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Eens, maar ik zie het nog wel gebeuren dat we de portemonnee mogen trekken voor 'herstelbetalingen'. De Gemeente Amsterdam gaat al haar excuses aanbieden en daarmee schuld bekennen. Dat opent de weg voor een proces om 'herstelbetalingen'.
Inholland is zeker een links bolwerk. Ik werd notabene door de docenten verboden een onderzoek te doen naar links extremisme. Dat was namelijk 'geen belangrijk probleem'. Thanks voor de link, nu ga ik zeker overstappen.Ik krijg met de dag een steeds grotere haat naar deze beweging.
![]()
Schandalig. Wie nogsteeds volhoudt dat het onderwijs geen links bolwerk is heeft boter op zijn hoofd.
Het onderwijs is helemaal rot. Tijd voor een grote schoonmaak. Het is dit soort shit waardoor nationaalsocialisme nog eens heel groot gaat worden binnenkort. En om eerlijk te zijn vind ik dat niet eens meer erg.Inholland is zeker een links bolwerk. Ik werd notabene door de docenten verboden een onderzoek te doen naar links extremisme. Dat was namelijk 'geen belangrijk probleem'. Thanks voor de link, nu ga ik zeker overstappen.
Tja als je sec naar de zaken kijkt hebben we nu al een kleine extremistische groep die zo hard het debat ingaat dat mensen zich gedwongen voelen mee te gaan. Ze bewijzen dat ze geweld niet schuwen. Het heeft intussen de scholen, de wetenschap en het nieuws overgenomen en vervuild met hun ideologie. Dit is gewoon facisme, maar daar komen we over een paar jaar nog wel achter.Het onderwijs is helemaal rot. Tijd voor een grote schoonmaak. Het is dit soort shit waardoor nationaalsocialisme nog eens heel groot gaat worden binnenkort. En om eerlijk te zijn vind ik dat niet eens meer erg.
Het is genoeg geweest.
Wie wind zaait zal storm oogsten.
Dat noemt men toch gewoon een realist?Ik ben geen racist. 'k Voel me alleen verheven boven alle andere rassen.
![]()

Zoals in Zimbabwe?Ik vind het prima. Laat ze maar de komende tien jaar alles overnemen. Ik red me wel. Daarna is het zo'n rotzooi dat ze zullen smeken of we weer die "white privilege" kunnen doen, want daar kwamen toch ook wel veel voordelen bij voor andere groepen. Waarschijnlijk duurt het geeneens 10 jaar. Ben ik in de 40 en van het gejammer af.
Zo erg wordt het hier niet. En laten we eerlijk zijn, de meesten hier zijn zulke omstandigheden niet gewend en zijn geen tough cookie. We hebben hier een prachtig land en het super voor elkaar. De meesten zullen daarvan doordrongen zijn, sommigen hebben alleen even een reminder nodig. Dat je vanwege je naam of huidskleur soms al achterstaat moet frustrerend zijn en wat mij betreft liever vandaag dan morgen opgelost, maar ik vrees dat "ze" meer willen. En als dat klopt, dan zal die minderheid niet gauw tevreden gesteld kunnen worden.
Ook lekker vreedzaam in de UK.
In Coeur d'Alene (Idaho) lopen ze gewapend op straat om zich te verdedigen tegen relschoppers en plunderaars. Denk dat ze het wel laten om in die wijk te komen![]()
Je overschat de intelligentie van deze parasieten.Zo erg wordt het hier niet. En laten we eerlijk zijn, de meesten hier zijn zulke omstandigheden niet gewend en zijn geen tough cookie. We hebben hier een prachtig land en het super voor elkaar. De meesten zullen daarvan doordrongen zijn, sommigen hebben alleen even een reminder nodig. Dat je vanwege je naam of huidskleur soms al achterstaat moet frustrerend zijn en wat mij betreft liever vandaag dan morgen opgelost, maar ik vrees dat "ze" meer willen. En als dat klopt, dan zal die minderheid niet gauw tevreden gesteld kunnen worden.
Een aanrader voor het weekend, want "tweeting is the worst way to get information".
Krystal en Saagar van "Rising" van het YT-kanaal van "the Hill" bij Joe Rogan in #1485, ik kijk de laaste tijd regelmatig filmpjes van ze. Hun concept: neem een conservatief (maar dan niet een libertarier) en een democraat (maar dan geen neoliberaal) zonder al te duidelijke partijbindingen en laat ze van gedachten wisselen en geef dat meer dan 2 minuten.
Als de hele uitzending (ben ik nu aan het kijken) u te langs is, kijk dan op zijn minst de fragmenten op "JRE clips"
Mooi voorbeeld dat het voor een groot bedrijf makkelijker is om iemand van een andere afkomst in het bestuur te plaatsen te kijken naar de hele beloningsstructuur en het exporteren van arbeidsplaatsen en hoe Amazon nog extra profiteert van de rellen door het einde van een heleboel winkels.
Het Amerikaanse probleem, wat hier in mindere mate aanwezig is, is dat er een onderklasse is die nauwelijks nog menselijk behandeld worden en die klem zitten.
Denk voor Nederland aan de flexibilisering van de arbeidsmarkt met weinig zekerheid aan de onderkant, te grote klassen op scholen, teveel werkdruk voor leraren en verplegers, te weinig geld voor de gezondheidszorg door lage belastingen voor bovenste laag, bedrijven en belastingontwijking, krapte op de huizenmarkt, met name net boven de grens van sociale woningbouw, te weinig agenten, militairen, verplegers, onderwijzers.
In beide landen zijn niet-blanken oververtegenwoordigd in de onderklasse.
. Wordt vervolgens door de groep als ''traitor'' bestempeld en krijgt leuzen als ''shame on you'' naar haar toe gesmeten.
