MuscleMeat

Breaking News Eerste Officiele Nederlandse NBBF Beach Gym Za. 19 juli a.s. In Zutphen ! (afgelast)

Status
Niet open voor verdere reacties.
Maar waar staat dat er zoveel regen gaat vallen dan? Ik lees juist "zon en over het algemeen droog". Alleen geen tempraturen van 30 graden nee. En net wat Skinni zegt, die voorspellingen zijn niet betrouwbaar.

Op buienradar.nl heb je rechts bovenin een optie om de verwachtingen over 14 dagen te bekijken. Als je daar op klinkt zie je in de grafiek staan wat de verwachtingen zijn. Niet erg positief dus :( Helaas hebben we daarom deze negatieve beslissing er doorheen moeten drukken. Als je het Beach Gym gevoel wilt ervaren moet de tempratuur toch al gauw rond de 25 graden zijn. Ook is het die dag niet droog en dat kunnen we al helemaal niet gebruiken aangezien we ook elektrische apparaten tot onze beschikking hebben :(


Helaas helaas...hopen dat de NBBF volgendjaar misschien meer geluk heeft.
 
Laatst bewerkt:
tja er zijn al veel andere meningen hierover
 
Ja echt erg jammer. Was een super leuk idee helaas dat het niet door gaat. Nu zie ik sommigen nog niet:(en al die profs die zouden komen ook niet. Echt donders jammer:sad:
 
Er is nog hoop.....het gaat misschien door op een andere locatie en een andere organisatie die de gok wel aandurven en zich niet laten afschrikken door een regenbuitje....:D
 
dat is dus even vlug geregeld
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Naar boven