AndroidHealthClinic

Aankondiging FOX gym meet zaterdag 14 november

Peiling Peiling Wat eten?

  • Sushi

    Stemmen: 12 36,4%
  • Grill

    Stemmen: 7 21,2%
  • Itiliaans

    Stemmen: 2 6,1%
  • Oosters

    Stemmen: 0 0,0%
  • Wokken

    Stemmen: 2 6,1%
  • Niet eten

    Stemmen: 10 30,3%

  • Totaal stemmers
    33
Sowieso krijgen jullie van mij 10 EUR korting, op totaalprijs bij sumo
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #504
1,5 km loopafstand wat

Op iens staan niet zo hele beste recensies. Heb geen idee wat voor restaurant het is to be honest.


http://www.iens.nl/restaurant/25386/rotterdam-sumo-rotterdam-binnenrotte

Scoort even hoog als elke andere vestiging en even hoog als Shabu, op deze manier kun je nergens uit eten:o

IN,

Markthal zit je wat minder leuk volgens mij, op mauritsweg wat klinischer maar wel heel dichtbij fox, pas open en nooit slecht getroffen daar imo.

Markthal vind ik geweldig maar daar zitten eten vind ik 3x niks. Mauritsweg is wat kleiner maar idontmind, als jij daar wilt eten mag je van mij reserveren lol ik blijf niet bezig. Binnenrotte ziet er prima uit.
 
1,5 km loopafstand wat



Scoort even hoog als elke andere vestiging en even hoog als Shabu, op deze manier kun je nergens uit eten:o



Markthal vind ik geweldig maar daar zitten eten vind ik 3x niks. Mauritsweg is wat kleiner maar idontmind, als jij daar wilt eten mag je van mij reserveren lol ik blijf niet bezig.
2 tram haltes :roflol:
 
Maarten had overigens gezegd dat het qua sluitingstijd niet uitmaakt omdat ze toch de avond bezig zijn met het inladen van nieuwe machines
 
Twee weken geleden nog, best gegeten bij binnenrotte maar blijf ayce dus geen haute cuisine of superbediening.
Waren nog wel twee meiden 8/10 in paniek zagen kakkerlak lopen, heb ze nog gerust gesteld want zo ben ik gewoon....hygiene is sowieso nooit top blijkt bij dit soort dingen dus zoiets is geen verrassing
 
Ik lees wel goeie shizzle over Shiki Sushi op zowel Iens als Tripadvisor, maar die ligt 13km van de Gym vandaan. Maar nogmaals, ik kom niet uit Rotterdam dus geen ervaringen met de restaurants daaro.
http://www.tripadvisor.nl/Restauran..._Lounge-Rotterdam_South_Holland_Province.html
http://www.iens.nl/restaurant/37318/rotterdam-shiki-sushi-lounge

Ziet er ook best trendy uit. Wel iets duurder volgens mij (29,95).
http://www.restaurantshiki.com/

Is wel echt uit koers dus moet je met auto naar toe, maar concept (bestellen via tablet) en aankleding (ruim) is voor een ayce redelijk vernieuwend. Het is ook maar paar euro meer dan Sumo en goede recencies op iens.


+ Hip thrust bench!
 
Ik heb gereserveerd bij sumo hoor
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #513
Zalmbeer LLoyd heeft bij Mauritsweg gereserveerd om 6 uur, ook wat dichter bij RC.

Als mensen nog wat muzieknummers op willen hebben staan, even een PM sturen.
 
Sumo Mauritsweg heeft in ieder geval betere recensies dan die andere Sumo vestiging. Ben benieuwd in ieder geval. Hoeveel mensen gaan er nu mee sushi eten?
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #515
7 mensen momenteel, zie OP.
 
Ik ga niet, maar ik wens iedereen alvast heel veel plezier groetjes
 
Hi allemaal,

Veel plezier morgen!

Zelf ben ik er pas rond 16:00 / 17:00 ,omdat ik wat nieuwe machines ga halen in Helmond.
Sasha , Amy en Maurice zullen er zijn.

mvg,

Maarten

foxgym%20back%20pic_zpsizndwhb2.jpg.html][Afbeelding niet meer beschikbaar]
 

Bijlagen

  • foxgym%20back%20pic_zpsizndwhb2.jpg
    foxgym%20back%20pic_zpsizndwhb2.jpg
    141,1 KB · Weergaven: 115
Tdwag en ik gaan niet mee eten, maar we zijn wel eens bij Shiki geweest, was kwalitatief erg lekker, maar we blijven altijd terug naar Shabu gaan.
Als ik het goed begrijp zijn jullie er al uit, maar je weet maar nooit.. Mochten plannen voor jullie veranderen: Shiki is prima te doen!
 
Heel veel plezier allemaal. Hoop echt dat ik een volgende keer mee kan en meedurf. :o
 
voor de mensen die treinen.

hoelaat station meet?
 
Terug
Naar boven