- Lid sinds
- 3 okt 2008
- Berichten
- 35.644
- Waardering
- 35.310
- Lengte
- 1m85
- Massa
- 108kg
- Vetpercentage
- 10%
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Ik heb ze inderdaad bij de action gekocht. Ze zijn mooi groot in ieder geval. Heb de eerste al kapot gemaakt omdat al die pl**ris deksels niet dicht gaan.

Welkom!
Als deze sneuvelen ga ik naar de Hema. Als ik niet eerst langs de Ikea ga. Die van de Ikea zijn namelijk de beste!Wij zweren trouwens bij die van de hema, al sneuvelt er zo nu en dan ook weleens 1 hoor, maar dat ligt niet aan de kwaliteit
https://www.hema.nl/koken-tafelen/meenemen-bewaren/vershoudbakjes
Als ze maar van een beetje dik materiaal zijn, goed sluiten, bij voorkeur een overdrukventiel hebben (niet noodzakelijk) en je ze bij voorkeur in de winkel kan testen en op de grond kan laten stuiteren. Check ook het label of dat ze magnetron-, diepvries- en vaatwasmachinebestendig zijn. Op iBood staat wel eens een aanbieding van Curver of Tupperware.Welkom!
Als deze sneuvelen ga ik naar de Hema. Als ik niet eerst langs de Ikea ga. Die van de Ikea zijn namelijk de beste!
Deze heb ik ook, gaan al héél lang mee bij mij. Diepvries, magnetron, afwasmachine, ... ze hebben het allemaal overleefd en nog steeds geen enkel mankementje aan. Onverwoestbaar, zo blijkt... (touchons du bois)Wij zweren trouwens bij die van de hema, al sneuvelt er zo nu en dan ook weleens 1 hoor, maar dat ligt niet aan de kwaliteit
https://www.hema.nl/koken-tafelen/meenemen-bewaren/vershoudbakjes
Can confirm. Van deze heb ik er ook een stuk of zes: goed formaat en kan ook zowel koude als hitte probleemloos aan. Ik heb zowel die met licht blauwe deksel als met licht grijze deksel. Niks op aan te merken.https://www.ah.nl/producten/product/wi413807/ah-bewaardozen-1-liter-rechthoekig
Ik heb deze echt al jaren. Eerst nog met blauwe deksel. Onverwoestbaar behalve als je een bakje dat ingevroren is van 1.50m hoog laat vallen.
Verschillende maten ook. Ik heb inmiddels enorm veel hiervan want voor cut season en bulk season willen de portiegroottes nog wel eens verschillenCan confirm. Van deze heb ik er ook een stuk of zes: goed formaat en kan ook zowel koude als hitte probleemloos aan. Ik heb zowel die met licht blauwe deksel als met licht grijze deksel. Niks op aan te merken.

Ah okee. Ging er eigenlijk van uit dat er maar één (i.e. groot) formaat was. Die is voor mij vaak nog te klein, maar ik neem dan neem gewoon twee van die bakken mee. Problem solvedVerschillende maten ook. Ik heb inmiddels enorm veel hiervan want voor cut season en bulk season willen de portiegroottes nog wel eens verschillen![]()

Zolang het maar lekker is wat er in zit maakt het IMO geen reet uit.

Thanks voor de tips! Dat mensen schoenen uit doen bij dl zie ik wel vaker. Zal dit gaan proberen.Best oke deadlift man.
Volgende keer schoenen uit en de stang stil leggen. Ook meer je ass aanspannen en je heupen naar voren duwen. Je ziet dat je nu bij je lockout met een lichte holle rug staat, is een teken van niet genoeg ass activiteit(denk gewoon aan neuken).
Zelfde als bij de deadlift, amper ass activiteit.Bij je squat lijk je holle rug te maken wat niet zo bevorderlijk is voor je squat...
Lijkt beetje naar voren te vallen.
Beetje lastig uit te leggen zo
Ja je moet je heup naar voren roteren als het ware.Ik verwacht zaterdag wel wat real life tips op die manier zal ik ze ook beter begrijpen. Moet het dus als ik het goed begrijp meer uit mijn heupen en kont krijgen.

Die zijn inderdaad prima, heb er wat van liggen en heb ook vergelijkbare bakken van volgens mij Curver,https://www.ah.nl/producten/product/wi413807/ah-bewaardozen-1-liter-rechthoekig
Ik heb deze echt al jaren. Eerst nog met blauwe deksel. Onverwoestbaar behalve als je een bakje dat ingevroren is van 1.50m hoog laat vallen.
Ik verwacht zaterdag wel wat real life tips op die manier zal ik ze ook beter begrijpen. Moet het dus als ik het goed begrijp meer uit mijn heupen en kont krijgen.
https://anonfile.com/q2f3B4dcb0/Starting_Strength_-_Rippetoe__Mark__3rd_Edition_.pdfIk verwacht zaterdag wel wat real life tips op die manier zal ik ze ook beter begrijpen. Moet het dus als ik het goed begrijp meer uit mijn heupen en kont krijgen.

