- Lid sinds
- 20 mrt 2012
- Berichten
- 10.022
- Waardering
- 972
- Lengte
- 1m90
- Massa
- 93kg
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Is ook maar voor een jaartje, hoogstens twee. Moet even kijken hoe het allemaal loopt. Hij moet er namelijk van af, en misschien is 't wel een leuke fiets om 't op te leren.
Ook al was mijn oorspronkelijke plan om direct een fatsoenlijke bike te kopen.
Hmmm, misschien de Bandit 400 van een maat over kopen voor een paar honderd..
Zolang het droog is kan je prima rijden. Alleen wel warm aankleden.Vorige week AVB gehaald , geen oefening moeten herkansen. Viel reuze mee gelukkig geen halve draai gehad , die ligt me niet echt.
Nu alleen 7 weken wachttijd op AVD , lekker dan , seizoen voorbij tegen die tijd.
In de regen rijden kan ook trouwens, maar daar was ik in mijn brommerperiode nooit zo'n fan van, dus denk straks met de motor ook niet.Lijkt me een prima bike om op te starten. Sluit ook mooi aan op je 25kw lesmotor. De kans dat je hem een keer omlegt is vrij groot, en dan is er bij een bandit niet gelijk duizenden euro's aan kapschade.
.
.Zolang het droog is kan je prima rijden. Alleen wel warm aankleden.In de regen rijden kan ook trouwens, maar daar was ik in mijn brommerperiode nooit zo'n fan van, dus denk straks met de motor ook niet.
In de regen kan prima, ik kom met mijn Goretex pak vaak droger binnen dan mensen die van een parkeerplaats naar binnen moesten lopen. Komt echt niks doorheen hoor. Maar dan moet je wel even wat geld neerleggen.
Gefeliciteerd aan iedereen die geslaagd is, nu gaat het pas echt beginnen. zeker na dat de 25kW begrenzer weg is.

In het voorjaar/najaar is het juist het chillste om te rijden vind ik persoonlijk. Zolang de temperatuur boven de 10 graden blijft, en het wegdek droog is.
In de zomer vind ik het vaak veel te heet en te druk op de weg.
Helemaal mee eens, met dat hete weer krijg je altijd mensen die zeggen 'zeker lekker motorrijweer nu?'.
Nou, NEE! Veel te warm tenzij je als een mong**l in korte broek gaat rijden.
Ja dat constante gezeik: moet je niet motorrijden? nou is het eindelijk eens mooi weer."
Boven de 25 graden blijft hij lekker in de stal? Zonder pak op teenslippers is voor mij echt geen optie.

Ach op die slome fietsjes van jullie kan je zelfs naakt rijden en nog gebeurt er niks.
Helemaal mee eens, met dat hete weer krijg je altijd mensen die zeggen 'zeker lekker motorrijweer nu?'.
Nou, NEE! Veel te warm tenzij je als een mong**l in korte broek gaat rijden.
Maargoed ik rij dan ook niet als een mong**l 
Op de fiets rij ik al jaren niet meer, rij momenteel in de auto rond en heb nog een scooter voor korte afstanden.Heb je nou al eens je motorrijbewijs, of kom je nog steeds interessant doen terwijl je dagelijks op je fiets rijdt?
maar heb geen haast hoor.
)
