Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
( graaf gemaakt gast, dikke duim!! )
)
)
.

Even een vraagje aan de specialisten.
Ik ben van plan om een truckwheeldeadlift te maken:
[Link niet meer beschikbaar]
Het leuke aan deze oefening, is dat door de buiging van de bar het gewicht tijdens de beweging zwaarder wordt. Het duurt even voor je het hele gewicht van de grond hebt. Kijk naar filmpjes en je begrijpt het meteen.
Vrachtwagenwielen heb ik al geregeld, maar nu ben ik aan het kijken voor de bar.
Ik was van plan om een leidingbuis van ~30mm dik en 3-4m lang te kopen hiervoor, afhankelijk hoe breed die vrachtwagenwielen blijken te zijn.
Buigen zal die buis wel doen. Het enige waar ik me vragen bij stel: zal die buis na een keer te buigen ook vanzelf weer recht worden? Ik wil natuurlijk geen buis kopen die dan maar 1 keer gebruikt kan worden.
Denken jullie dat een leidingbuis hier geschikt voor is, of moet ik naar een ander soort buis op zoek, en wat voor buis is dat dan?

